PAKA ZWIERZAKA Indyk z maliną M - sucha karma dla psa - 3kg
Producent PAKA ZWIERZAKA
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Główny smak | Indyk |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Bezzbożowe , Bez kurczaka , Budowa mięśni , Alergia , Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 3 kg |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Białko | 28% |
| Zawartość tłuszczu | 15% |
| Popiół surowy | 11% |
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość wilgoci | 9% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5906638169056 |