ORIJEN Small Breed Puppy - sucha karma dla psa - 1,8kg
Producent Orijen
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Junior |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa , Alergik |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Bezzbożowe , Budowa mięśni , Alergia , Nadwrażliwość pokarmowa , Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Białko | 38% |
| Zawartość tłuszczu | 20% |
| Popiół surowy | 9% |
| Włókna surowe | 4% |
| Zawartość wilgoci | 12% |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. , Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. , Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 064992722470 |