Karma Orijen dla psów i kotów

Orijen to firma, która od wielu lat oferuje wysokiej jakości produkty dla zwierząt. Karmy dla psów charakteryzują się doskonałą jakością oraz bardzo dobrym smakiem, za którym zwierzaki wprost przepadają! Producent dba o to, aby wszystkie składniki znajdujące się w karmie, były naprawdę zdrowe dla psa. Bardzo starannie dobiera wszystkich dostawców, kierując się wysokimi standardami jakościowymi i odżywczymi. Ryby znajdujące się karmach pochodzą z Kanady, a wszystkie składniki wolne są od GMO. W karmach znajduje się również mięso, które jest zaklasyfikowane jako zdatne do spożycia przez ludzi. W ofercie tego producenta, nie ma karm w puszkach. Dlaczego?  Ponieważ, producent doszedł do winsoku, że jego proces produkcji żywności wygląda zupełnie inaczej i nie chciałby przenosić go poza swoją fabrykę. Orijen zapowiada również, że nie zamierza wprowadzać karm dla psów w puszkach do swojej oferty.
Orijen

Duży wybór w doskonałych cenach

Nasz sklep zoologiczny zapewnia bardzo duży wybór karm od tego producenta. Karmy dla psów Orijen zapewniają pełnowartościowy posiłek i dostarczają psom niezbędna dawkę energii i witalności każdego dnia! Karmy dla psów Orijen  dostępne są u nas w bardzo przystępnych cenach. Oferujemy karmy suche 2, 6, 11 kg, a także w mniejszych opakowania po 340 gram.  Wybór jest naprawdę spory: polecamy karmy rybne: 6 ryb, a także Adult, Orginal, Puppy, Regional Red oraz, bardzo wysokiej jakości karmy dla kotów: Red Cat, Cat Tundra, Cat Regional Red. Orijen zapewnia również doskonale zbilansowane karmy dla psich seniorów, w których znajdują się  białka pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne i witaminowe, a także owoce, warzywa, wyciągi z roślin, które są bogatym źródłem witamin i składników mineralnych, ważnych dla zdrowia i kondycji każdego zwierzaka. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie u nas karmę odpowiednią dla swojego zwierzaka!

Dbamy o naszych Klientów

Chcemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Dlatego, oferujemy bardzo duży wybór produktów, a także staramy się różnicować je pod względem wielkości, rodzajów oraz ceny. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z Państwa znajdzie u nas produkty najlepiej dopasowane do swojego czworonożnego przyjaciela. Co można u nas kupić? Nasz sklep zoologiczny jest doskonale zaopatrzony! Oferujemy wszystko, co może być potrzebne dla każdego domowego pupila. Oferujemy produkty nie tylko dla psów i kotów, ale również dla ptaków, małych gryzoni i zwierząt mieszkających w terrarium. Mogą kupić Państwo u nas wszystko dla świnek morskich, fretek, wiewiórek, koszatniczek, chomików, szynszyli, mysz i szczurów. Zapewniamy bardzo duży wybór karm różnego rodzaju, smakołyków przysmaków, kosmetyków, drapaków, preparatów witaminowych, zabawek i akcesoriów. Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!