Nobactel - preparat dezynfekujący dla ptaków

zobacz opinie (1)
Producent:Nobactel
Nobactel - preparat dezynfekujący dla ptaków
23.0223.02PLN1

Nobactel to produkt dezynfekujący dla ptaków, który wykazuje działanie bakteriobójcze i ulega biodegradacji. Produkt skutecznie usuwa wirusy, które wywołują zakaźne zapalenie oskrzeli kur, salmonelle, ospę gołębi, zakaźną anemię kurcząt, zakaźne zapalenie krtani i tchawicy, zakażania pneumowirusowe, zakażania wirusem TRT, paramyksowirozę gołębi, zakażania panrvowirusowe, pomór świń, zakażenia reowirusowe o ch. Gumboro, ch. Marcka, ch. Newcastle, ch. Aujeszky. Należy pamiętać, że czas dezynfekcji powinien wynosić 5 minut, a czas wentylacji pomieszczeń to 30 minut - 60 minut. Minimalny okres między kolejnymi zastosowaniami wynosi 24h. Zalecana profilaktyczna dezynfekcja od 7 do 14dni.

 

Zalety produktu:

- wysoka jakość,

- skuteczne działanie,

- ulega biodegradacji.

Skład: czwartorzędowe sole amoniowe (bromki), alkohol laurylowy na oleju naturalnym z kokosa (koprah), pochodne terpenowe: olejki eteryczne z sosny, mięty, eukaliptusa.

 

Informacje dodatkowe: sposób użycia - w celu sporządzenia 1 litra 2% roztworu należny rozcieńczyć 20 ml preparatu w 980 ml wody wodociągowej o temperaturze pokojowej.

Rozwiń
Nobactel - preparat dezynfekujący dla ptaków51

Opinie (1)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    Płyn ma przyjemny zapach, świetnie dezynfekuje właściwie wszystko, co trzeba zdezynfekować (ja używam głównie do klatki, kołowrotka, kuwety oraz kosza na śmieci) Przede wszystkim jest bardzo wydajny! Z 250ml można wyczarować aż do 200l roztworu więc na pewno starczy na długo! Fajne jest to, że można rozcieńczać w dowolnych proporcjach (ja zazwyczaj tworzę roztwór 2-4%). Polecam :)