MIKITA Fosforan Wapnia Megavit wit. A+D3 - preparat witaminowy dla psów

zobacz opinie (3)
Producent:Mikita
MIKITA Fosforan Wapnia Megavit wit. A+D3 - preparat witaminowy dla psów
11.1158.11PLN3

Karma uzupełniająca mineralna dla psów

MIKITA Fosforan Wapnia Megavit wit. A+D3 to preparat opracowany z myślą o dorastających szczeniętach oraz będących w ciąży i karmiących matkach. Jego starannie opracowana, nowoczesna receptura wzbogacona została wapniem, fosforem i sodem. Ponadto zawiera ona niezwykle wartościowe witaminy. Pierwsza z nich - witamina A - wykazuje korzystny wpływ na rozwój dorastających zwierząt; druga - witamina D3 - wspiera organizm w regulacji przemiany fosforu oraz wapnia.

Skład preparatu opracowany został ze szczególną troską o wrażliwe układy pokarmowe szczeniąt oraz będących w ciąży i karmiących matek. Jego spożywanie nie powoduje podrażnień, ani reakcji alergicznych.
,
Stosowanie preparatu MIKITA Fosforan Wapnia Megavit wit. A+D3 pomaga w:
- uzupełnianiu niedoborów witaminowo-mineralnych, zwłaszcza niedoborów budujących kościec fosforu i wapnia,
- pokrywaniu zapotrzebowania na niezbędne dla prawidłowego rozwoju młodych psów składniki odżywcze,
- regulacji prawidłowego przebiegu rozwoju szczeniąt,
- zapobieganiu utraty cennych pierwiastków, przez będące w ciąży i karmiące matki.

Karma uzupełniająca ma formę niewielkich tabletek. Można więc podawać ją jako dodatek do pokarmu lub w charakterze niewielkiej przekąski.

Wskazówki dotyczące dawkowania: 2,3 g (1 tabletka) na 10 kg ciężaru ciała dziennie. W sy­tu­a­cjach niedoborowych 2,3 g (1 tabletka) na 5 kg ciężaru ciała lub wg wskazań lekarza weterynarii.

Skład:
fosforan dwuwapniowy, drożdże piwne, węglan wapniowo-magnezowy, sacharoza, serwatka, glikol propylenowy.
Składniki analityczne w 1 kg: wapń – 170 g, fosfor – 110 g, sód – 0,012 g.

Dodatki w 1 kg:
Dodatki dietetyczne: witamina A (E 672) – 200 000 j.m., witamina D3 (E 671) – 20 000 j.m. Przeciwutleniacze.

Rozwiń
MIKITA Fosforan Wapnia Megavit wit. A+D3 - preparat witaminowy dla psów 4.333

Opinie (3)

ocena całościowa: 4/5
  • 5/5
    u weterynarza dałam za 1 50 tab ok 25 zł a tu jest za 22,90 nie wielka różnica ale zawsze jakaś ; ) teraz bede je kupowac tutaj a nie u weterynarza; ) a i chciałam powiedziec ze te tabletki są super po nich mojej labradorce nie wypada tak siersc PRODUKT GODNY POLECENIA
  • 5/5
    Sprawdzona przez nas marka. Świetne witaminy, dobrze zaspokajają lub uzupełniają zapotrzebowanie dzienne naszych psów. Większość psów zjada je sama przez co wnioskuję, że są im smakują. Ogromne opakowanie 400 tab. bardzo wydajne, super cena za taką ilość tabletek. Wielkość tabletki rzeczywiście duża, czasem trudno podać szczeniętom taką witaminę, ale taki urok Megavitu. Przy dużych rasach nie powinno być problemu, nie polecam dla ras małych.
  • 3/5
    Kupiłam 9 opakowań. 8 było bardzo dobrych. Witaminki bardzo smakowały pieskowi, choć są dość duże. Ale jedno jedne były jakieś dziwne. Opakowanie było szczelnie zamknięte ale takie jakby czymś oblane (koloru kawy z mlekiem). Niestety witaminki poszły w kosz. Krążki był wyskchnięte, twarde jak kamień, pies (labrador) nie mógł tego pogryźdź!! Przełamanie ręką było niemożliwe (pozostałe można było łatwo łamać). Tabletkkę dało się rozkruszyć dopiero po uderzeniu młotkiem (dość energicznym uderzeniu). Dlatego 3.