MACED Sport Up! Trenerki Love Mix Junior - przysmak dla psa - 300 g
10,58 zł
10,58 zł
Cena jednostkowa 35,27 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-12
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
- Waga produktu: 300 g
- Kategoria: Dla psa
- Kategoria produktu: Przysmak
- Dodatkowe cechy: Szkoleniowe
- Wiek pupila: Junior
- Wielkość rasy: Odpowiednie dla wszystkich ras
Więcej wariantów
Opis
Specyfikacja
| Waga produktu | 300 g |
| Wiek zwierzęcia | Junior |
| Skład | zboża i produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, glikol propylenowy, ryby i produkty rybne |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Bez cukru | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Bez soi | Brak danych |
| Bezglutenowe | Nie |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Smak karmy | Ryba |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Dodatkowe cechy | Szkoleniowe |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Junior |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj opakowania | Plastikowe opakowanie |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Rodzaj przysmaku | Ciasteczka , Dla szczeniąt , Treningowe |
| Główny smak | Ryby , Mix smaków |
| Zawartość tłuszczu | 5,9% |
| Włókna surowe | 1% |
| Białko | 11,7% |
| Popiół surowy | 2% |
| Zawartość wilgoci | 20% |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. , Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5907489324335 |
Opinie (2)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
5 / 5
MACED Sport Up! Trenerki Love Mix Junior - przysmak dla psa - 300 g
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Trwa wczytywanie...