Kuwety i łopatki dla kotów

W tej kategorii produktów znajdziesz szeroki wybór kuwet i łopatek dla kota, a także pozostałych akcesoriów, wiążących się z zachowaniem higieny czworonoga. Proponujemy artykuły pochodzące od renomowanych producentów, wyróżniające się wysoką jakością wykonania, wygodą i bezpieczeństwem użytkowania dla pupili, a także funkcjonalnością.
Zapewnienie kotu wygodnego i bezpiecznego miejsca do załatwiania swoich potrzeb jest niezwykle ważne – koty domowe rzadko mają okazję wyjść na zewnątrz, dlatego potrzebują specjalnie wyznaczonego punktu, w którym będą mogły zadbać o swoje sprawy. Czworonogi z łatwością pojmą, z którego miejsca mają korzystać – zadaniem ich opiekuna jest dostarczenie im takiej kuwety, która nie tylko zapewni zwierzakom wygodę, ale także będzie w pełni funkcjonalna, również przy jej sprzątaniu. W naszym internetowym sklepie zoologicznym znajdują się zarówno zamykane kuwety dla kota, jak i wersje otwarte, dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Znajdziesz modele dostosowane do potrzeb kociąt i małych ras, jak i większe wersje, dedykowane dużym czworonogom.

Zamykane kuwety

Zamykane kuwety dla kota występują w kształcie transportera, dzięki czemu zapewniają pupilom pełną prywatność i spokój. Posiadają drzwiczki, które są proste w obsłudze dla każdego zwierzaka – nie potrzebuje on pomocy właściciela, by dostać się do środka. Drzwiczki są przy tym bardzo szczelne, by uniemożliwić brzydkim zapachom wydostawanie się na zewnątrz. Posiadamy także kuwety dla kotów, wyposażone w filtry z węglem aktywnym – doskonale zapobiegają przykrym zapachom, sprawiając, że kuweta może stać w dowolnym miejscu w domu, nie przynosząc domownikom dyskomfortu. Czyszczenie kuwety tego typu jest bardzo proste – posiada odczepiane dno, dzięki czemu można z łatwością wybrać nieczystości za pomocą łopatki dla kotów, a także, w razie potrzeby, umyć całość.

Otwarte kuwety

Otwarte kuwety stanowią świetne rozwiązanie dla właścicieli kotów większych lub gustujących w otwartych przestrzeniach. Polecamy modele, które posiadają specjalną ramkę, dzięki której żwirek nie wysypuje się na zewnątrz. Dostępne produkty są specjalnie skonstruowane w taki sposób, by nie przesuwały się po podłodze – dzięki temu kuweta dla kota nie przemieszcza się nawet przy intensywnym kopaniu zwierzaka w żwirku.

Łopatki dla kotów

Dostępny jest także duży wybór łopatek dla kotów, pochodzących od najlepszych producentów artykułów dla zwierząt. Łopatki dla kota umożliwiają higieniczne usunięcie nieczystości z kuwet, bez narażania się na kontakt z zarazkami. Posiadają wygodne i długie rączki, zapewniające funkcjonalność i higienę użytkowania. Odpowiednio szeroka końcówka łopatek dla kotów umożliwia szybkie i skuteczne usunięcie wszystkich nieczystości z kuwety. Zarówno kuwety, jak i łopatki dla kotów dostępne w naszej ofercie, to produkty w pełni bezpieczne i nietoksyczne dla zwierząt. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że zapewniają swoim podopiecznym artykuły wysokiej jakości, trwałe i odporne nawet przy najbardziej intensywnym użytkowaniu. Proponujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny produktów, co gwarantuje zadowolenie z zakupów.