KRAKVET Mata prostokątna cienka kolor: szary

zobacz opinie (2)
Producent:Krakvet
KRAKVET Mata prostokątna cienka kolor: szary
10.4931.49PLN7

Mata od firmy KRAKVET przeznaczona jest dla wszytkich czworonogów, które aktywnie spędzają swój czas. Jeśli Twój pupil towarzyszy Ci w wyprawach na świeżym powietrzu, to ten produkt jest idealny dla was. Możesz ją bez przeszód rozłożyć na każdej powierzchni. Wykonana z płyty piankowej jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia. Welurowe obicie zapewnia natomiast Twojemu pupilowi wygodną i komfortową przestrzeń, na której będzie mógł się zrelaksować niezależnie od otoczenia. Lekka i elastyczna mata pozwala łatwo się przenosić. Zabierz ją ze sobą, gdzie tylko chcesz i ciesz się czasem spędzonym ze swoim pupilem.

Firma KRAKVET wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom swoich klientów. Wieloletnia współpraca z właścicielami czworonogów pozwoliła jej poznać wszelkie ich potrzeby. Tak powstała ta wyjątkowa linia legowisk, która zaspokaja je wszystkie. KRAKVET nie daje się zaskoczyć. Przekonaj się o tym sam i podaruj jedno z nich swojemu pupilowi.

Kolor: szary

 

Rozwiń
KRAKVET Mata prostokątna cienka kolor: szary52

Opinie (2)

ocena całościowa: 5/5
  • 5/5
    super produkt w przystępnej cenie. Bardzo lekki i zajmujący mało miejsca idealny na wyjazdy. Zdejmowany pokrowiec umożliwia pranie. Polecam produkt
  • 5/5
    Kiedy wreszcie będzie to "jutro" kiedy produkt ma być dostępny????