KRAKVET Legowisko lamowane z poduszką kolor: czerwony

zobacz opinie (1)
Producent:Krakvet
KRAKVET Legowisko lamowane z poduszką kolor: czerwony
31.49139.90PLN10

Krakvet Legowisko lamowane z poduszką kolor: czerwony

Krakvet legowisko lamowane z poduszką w kolorze czerwonym, to idealne miejsce do wypoczynku dla wszystkich psów i kotów. Produkt ten, wyróżniający się najwyższą jakością wykonania oraz trwałymi komponentami, to niezwykle miękki i wygodny materac gwarantujący Twojemu pupilowi odprężenie i przyjemność z użytkowania.

Krakvet legowisko lamowane z poduszką w kolorze czerwonym wykonany został z najlepszych surowców i materiałów, dzięki czemu odznacza się ponadprzeciętną wytrzymałością. Wyposażony dodatkowo w miękką i wygodna poduszkę zapewnia każdemu czworonogowi komfortowy wypoczynek. Ponadto, niebanalne wykończenie podnosi walory estetyczne posłania, dzięki czemu świetnie wkomponuje się w każde otoczenie. Elegancka lamówka domykająca całość tylko podkreśla unikatowość legowiska i jego wysoki standard.

Zalety produktu:

- wykonany z dużą precyzją,

- wygodny i miły w dotyku,

- sprężysty,

- bardzo wytrzymały,

- ładnie się prezentuje.

Kolor: czerwony

Wymiar: 105x82x23 cm

Rozwiń
KRAKVET Legowisko lamowane z poduszką kolor: czerwony41

Opinie (1)

ocena całościowa: 4/5
  • 4/5
    4/5 tylko dlatego, że dno legowiska zrobione jest z materiału-ceraty, więc dość cienkie. Mamy kilka sztuk w różnych kolorach. Koty uwielbiają w nich spać! Zalecam kupienie legowiska w odpowiednim lub "o jeden większym" rozmiarze. W przypadku gdyby było za małe, wyjęcie poduszki pomoże ale to "ceratkowe" dno może się szybko przetrzeć. W sumie o to (i tylko o to) się martwię - ile ono wytrzyma. Poza tym jednym szczegółem, legowisko jest z fajnego materiału, grubego i miłego a la flausz. Poduszka gruba i pikowana, razem z otoczką tworzy świetną całość. Kolory bardzo wyraziste, żywe albo głębokie. Można wszystko prać w temp. 30 stopni. Polecam serdecznie!