KRAKVET Legowisko Królewskie kolor: czerwona korona

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Krakvet
KRAKVET Legowisko Królewskie kolor: czerwona korona
72.90127.90PLN3

 

Prawdziwie królewskie legowisko od firmy KRAKVET zapewnia Twojemu czworonogowi przytulną przestrzeń, w której z radością się zanurzy. O najwyższej jakości produktu decydują doskonałe materiały wykorzystane do jego stworzenia. Posłanie wypełnione zostało wkładami z granulowaną pianką poliuretynową.

Szczelnie uzupełnione po brzeg, gwarantuje stabilną konstrukcję, wytrzymałą i odporną na odkształcenia. Spód natomiast i poszewka wykonane zostały z włókniny polipropylenowej, która jest niewykle elastyczna i lekka. Miękka poducha i podwyższony tył zapewniają wygodę i komfrot użytkowania. Pokrowiec na zamku błyskawicznym ułatwia zdejmowanie i czyszczenie (nadaje się do prania mechanicznego). Całość okryta została doskonałej jakości kodurą, która wykorzystywana jest do produkcji butów i kurtek. Jest to więc materiał wysoce trwały i odporny na zniszczenia, zadrapania i zamoczenia. Dzięki temu możesz użytkować legowisko również na zewnątrz.

Firmie KRAKVET zaufało już wielu ludzi na całym świecie. Ich sympatię zdobyła sobie profesjonalnym podejściem i wysoką jakością oferowanych produktów i usług. Pozwól sobie odczuć różnicę i dołącz do grona zadowolonych konsumentów.

Kolor: beżowa korona

Wymiar: XXL

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię