JOSERA Senior - sucha karma dla starszych kotów 10kg + GRATIS!
Producent Josera
| Waga produktu | 10 kg |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Zawiera witaminy | Witamina E , Witamina C |
| Wiek zwierzęcia | Senior |
| Smak karmy | Ryż , Kukurydza , Wątróbka |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wiek pupila | Senior |
| Główny smak | Kurczak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Seria | JOSERA Super Premium |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora , Bezglutenowe |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. , Zapewnić świeżą wodę do picia. , Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Kategoria | Dla kota |
| Kategoria produktu | Karma mokra |
| Wiek pupila | Senior |
| Rasa kota | Każda rasa |
| Główny smak | Kurczak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe , Bezzbożowe , Zdrowie ogólne |
| Bez cukru | Tak |
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Forma dawkowania | Stały |
| Rodzaj opakowania | Puszka |
| Waga produktu | 200 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Seria | JOSERA Super Premium |
| Białko | 10,5% |
| Zawartość tłuszczu | 5,5% |
| Popiół surowy | 1,6% |
| Włókna surowe | 0,5% |
| Zawartość wilgoci | 80% |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. , Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 48 godzin. , Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej. |