Karmy Josera dla psa i dla kota

Karmy Josera – sprawdzone i pewne karmy dla Twojego psa

Poszukujesz karmy dla psa lub kota spełniającej najwyższe normy? W takim razie karmy Josera na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Firma ta opracowała wysokiej jakości karmy. Produkty charakteryzują się bardzo dużą przyswajalnością, która została potwierdzona w wielu testach jakościowych.
Josera Firma Josera zajmuje się produkcją produktów dla zwierząt już blisko 80 lat. Jej doświadczenie jestzatem ogromne! Współpracuje wyłącznie z najlepszymi lekarzami weterynarii, a także ze sprawdzonymi dostawcami, którzy zaopatrują firmę w najlepsze, zdrowe produkty. Josera to zrównoważony rozwój: dbałość o środowisko, ludzi i zwierzęta. Filozofia ta przekłada się na tworzone przez firmę produkty. Karmy dla psów i kotów Josera zawierają wysokowartościowe składniki. Są one zdrowe i naturalne. Karmy nie zawierają składników genetycznie modyfikowanych. Karmy dla psów od Josera nie zawierają żadnych konserwantów, aromatów oraz sztucznych barwników, dzięki czemu są zdrowe i  smakują czworonogom! Karmy nie są testowane na zwierzętach, a produkcja odbywa się w kontrolowanych warunkach laboratorium. Karmy nie zawierają również pszenicy i soi, a także produktów mlecznych. Producent tych karm zadbał o to, aby występowały w nich naprawdę odżywcze składniki. Zalicza się do nich mięso drobiowe oraz jagnięcina. Oprócz nich, w karmach znajduje się również mięso z kaczki oraz łosoś. Karmy bogate są w cynk, miedź, oraz w różnorodne witaminy, które zapewniają psom doskonały wygląd, zdrową skórę i sierść, a przede wszystkim doskonałe zdrowie i dobrą formę!

Sklep zoologiczny – wszystko, dla Twojego domowego zwierzaka

Troszczymy się o to, aby nasz sklep zoologiczny spełniał wymagania i najwyższe standardy. Dbamy, aby znajdowały się w nim wyłącznie produkty najwyższej jakości, które będą miały faktyczny wpływ na jak najlepszy rozwój Twojego zwierzęcia. Decydujemy się na dodanie tylko tych produktów, które pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu mamy pewność, że w ręce naszych klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem, trafiają wyłącznie wyselekcjonowane karmy dla psów. W ofercie karm dla psów od Josera znajdują się m.in. karmy dla mało aktywnych psów, karmy dla małych ras, przysmaki dla psów, a także mleko dla szczeniąt.

Duży wybór

Nasz sklep zoologiczny jest doskonale zaopatrzony oferujemy duży wybór produktów dla właścicieli rożnych zwierząt. Znajdziecie Państwo u nas wszystko co potrzebne zwierzętom żyjącym w terrarium, ptakom, psom i kotom, a także gryzoniom. Zapewniamy nie tylko karmy dla psów, kotów i innych zwierząt, ale również zabawki dla nich, domki, legowiska, klatki, witaminy oraz preparaty na pasożyty. Mogą Państwo znaleźć u nas również kosmetyki do pielęgnacji i wiele przydatnych akcesoriów. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Życzymy udanych zakupów!