Czy Twój pies lub kot ma ranę, otarcie lub podrażnienie skóry, które sprawia mu dyskomfort? Każdy opiekun wie, jak trudno patrzeć na cierpienie pupila i jak ważne jest szybkie, bezpieczne wsparcie w procesie gojenia. W takich chwilach liczy się skuteczność i delikatność – dlatego warto sięgnąć po JM SANTE Polisept Vet Wound Gel – żelowy opatrunek stworzony specjalnie z myślą o zwierzętach domowych, który przyspiesza regenerację i chroni wrażliwą skórę przed zakażeniem.
JM SANTE Polisept Vet Wound Gel to specjalistyczny żelowy opatrunek hydrokoloidowy, stworzony z myślą o bezpiecznej i skutecznej pielęgnacji wszelkiego rodzaju ran u zwierząt domowych. Dzięki swojej formule przyspiesza regenerację skóry i chroni przed powikłaniami.
JM SANTE Polisept Vet Wound Gel to skuteczny żelowy opatrunek dla psa i kota, który zawiera starannie dobraną kombinację składników aktywnych wspierających leczenie ran oraz regenerację skóry. Poznaj ich właściwości:
JM SANTE Polisept Vet Wound Gel to wszechstronny żelowy opatrunek przeznaczony do pielęgnacji ran u psów, kotów i innych zwierząt domowych. Preparat idealnie sprawdzi się zarówno w leczeniu ran ostrych, jak i przewlekłych, zapewniając optymalne warunki do gojenia i ochrony przed zakażeniem.
Może być stosowany wspomagająco w przypadku:
Dzięki swojej formule Polisept Vet Wound Gel może być stosowany u psów, kotów i innych małych zwierząt, wymagających delikatnej, ale skutecznej pielęgnacji ran.
Aby zapewnić skuteczne i bezpieczne leczenie ran u psa, kota lub innego pupila, stosuj JM SANTE Polisept Vet Wound Gel zgodnie z poniższą instrukcją:
Stosowanie preparatu zgodnie z protokołem TIME znacząco wspiera naturalne mechanizmy gojenia i minimalizuje ryzyko zakażenia.
Dzięki regularnemu stosowaniu JM SANTE Polisept Vet Wound Gel zapewnisz swojemu pupilowi komfort i ochronę, przyspieszysz gojenie i zminimalizujesz ryzyko infekcji.
Nie ryzykuj powikłań i długiego gojenia ran u swojego psa lub kota. JM SANTE Polisept Vet Wound Gel to żelowy opatrunek stworzony z myślą o szybkim, bezpiecznym i skutecznym leczeniu ran – od drobnych zadrapań po trudne rany przewlekłe.
Dzięki innowacyjnej formule o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwzapalnym i nawilżającym, wspiera proces regeneracji tkanek i minimalizuje ryzyko zakażeń. Idealny do domowej apteczki każdego odpowiedzialnego opiekuna zwierząt.
Zamów teraz Polisept Vet Wound Gel i zapewnij swojemu pupilowi profesjonalną ochronę każdego dnia!
| Kategoria | Dla kota , Dla psa |
| Kategoria produktu | Produkty pielęgnacyjne |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Tubka |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry , Gojenie ran |
| Pojemność | 30 ml |
| Waga produktu | 50 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ostrzeżenia | Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. , Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5902596718305 |