JM SANTE Green sante - naturalna maść na podrażnioną skórę dla psa i kota - 60ml
Producent JM Sante
| Kategoria | Dla kota , Dla psa |
| Kategoria produktu | Maść |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Rodzaj opakowania | Słoik |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Gojenie ran |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Pojemność | 5 ml |
| Waga produktu | 15 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. , Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5905943350173 |