INTER-ZOO Bunny 80 De Luxe beżowa - klatka dla królika i gryzoni - 78 x 48 x 50cm
Producent INTER-ZOO
| Kategoria | Dla myszy i szczurów , Dla chomika , Dla królika , Dla gryzoni |
| Kategoria produktu | Klatka |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Materiały | Plastik , Drewno , Metal |
| Wyposażenie | Paśnik , Piętro , Miseczka |
| Wysokość produktu | 480 mm |
| Szerokość produktu | 780 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że klatka jest prawidłowo zmontowana, aby uniknąć ryzyka ucieczki zwierząt. , Regularnie sprawdzaj stan klatki pod kątem uszkodzeń, które mogą stanowić zagrożenie dla zwierząt. , Upewnij się, że klatka jest odpowiednio wentylowana, aby zapewnić zwierzętom odpowiednią cyrkulację powietrza. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5907600701298 |