HILTON Granit - miska dla psa i kota - 250ml
Specyfikacja
| Kategoria | Dla kota , Dla psa |
| Kategoria produktu | Miska |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor produktu | Wielokolorowy |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Dodatkowe informacje | Produkt wysyłany w losowym wariancie kolorystycznym |
| Waga produktu | 100 g |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Pojemność | 250 ml |
| Ostrzeżenia | Zabawka powinna być używana pod nadzorem właściciela. , Nie zostawiać zabawki w zasięgu dzieci. , Regularnie sprawdzać stan zabawki i wymieniać, jeśli jest uszkodzona. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 5902205069750 |
Opinie
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
HILTON Granit - miska dla psa i kota - 250ml
Trwa wczytywanie...