HILL'S Feline Young Adult Sterilised Tuna

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Hill's
HILL'S Feline Young Adult Sterilised Tuna
14.2961.39PLN2

Odpowiednie żywienie każdego pupila ma zasadnicze znaczenie dla jego zdrowia, witalności i energii. Regularne podawanie pełnowartościowych posiłków wpływa na cały organizm pupila. Dobór właściwej karmy ma również zasadnicze znaczenie dla rozwoju psa czy kota i determinuje jego odporność i witalność. Każdy właściciel powinien pamiętać, że potrzeby żywieniowe od różne w zależności od upodobań i aktywności pupila. Dla dorosłych kotów po zabiegu sterylizacji lub kastracji polecamy Hill’s Feline Young Adult Sterilised z tuńczykiem. Jest to sucha karma spełniająca wymagania żywieniowe dorosłych kotów. Każdy właściciel powinien również wiedzieć, że koty poddane sterylizacji i kastracji oddają mniejsze ilości moczu, który jest skoncentrowany. Taka sytuacja prowadzi do niekorzystnego pH, w którym gromadzą się składniki mineralne. W ten sposób pupile narażone są na pojawienie się kamieni nerkowych. Wszystkie te czynniki mogą narazić kota na szereg niekorzystnych zmian w organizmie. Karma Feline Young Adult Sterilised Tuna wspiera zachowanie optymalnej wagi ciała, a także dba o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego pupila.

 

Zalety produktu:

- skład dostosowywany do potrzeb kotów po sterylizacji,

- karma wspomaga prawidłową pracę układu trawiennego i moczowego,

- zawartość mięsa z ryb oceanicznych wpływa na rozwój smaku u kota,

- wspiera apetyt.

Skład: kukurydza, mączka drobiowa, gluten kukurydziany, zmielony tuńczyk, tłuszcze zwierzęce, hydrolizowane białko, olej rybny, siemię lniane, chlorek potasu, chlorek sodu, ryż łamany, węglan wapnia.

Analiza składu: białko (32,2 %), oleje i tłuszcze (9,6 %), włókno (1,1 %), fosfor (0,69 %), wapń (0,85 %), wilgotność (5,5 %).

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię