HILL'S Feline i/d

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Hill's
HILL'S Feline i/d
21.29180.13PLN3

Koty to szczególne zwierzęta, które zasługują na specjalną i dobraną opiekę. W niej mieści się przede wszystkim żywienie, które musi być pełnowartościowe i wysokiej jakości. Odpowiednia karma dla kota zapewnia mu witalność, energię oraz dobre samopoczucie. Jednym z najlepszych wyborów jest karma marki Hill’s Feline i/d. Jest to produkt przeznaczony do codziennego żywienia dorosłych kotów od pierwszego do szóstego roku życia. Szczególnie tych, które cierpią na choroby układu pokarmowego.

Receptura karmy, opracowana przez ekspertów, zapewnia dobre trawienie i przyswajanie. Dzięki temu nie obciąża układu trawiennego. Ponadto karma doskonale nadaje się do kotów z częstymi alergiami pokarmowymi.

 

Zalety produktu:

- nie obciąża układu trawiennego,

- lekkostrawna formuła,

- doskonały wybór dla kotów z częstymi alergiami pokarmowymi,

- pobudza apetyt.

Skład: mięso i podroby, zboże, oleje i tłuszcze, ekstrakty roślinne, roślinne produkty uboczne, składniki mineralne, nasiona, mączka drobiowa, drobny ryż, kukurydza, tłuszcze zwierzęce.

 

Analiza składu: białko surowe (40 %), tłuszcz surowy (20 %), włókno (1,4 %), wapń (1,11 %), fosfor (0,85 %), magnez (0,07 %), sód (0,35 %), tauryna (0,18 %).

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię