HILL'S Canine t/d Mini

Dodaj pierwszą opinię
Producent:Hill's
HILL'S Canine t/d Mini
84.2784.27PLN1

Hill’s Canine t/d Mini

Hill’s Canine t/d Mini to sucha karma dedykowana wszystkim dorosłym psom ras małych, które borykają się z problemami z jamą ustną. Wykonana z najwyższej jakości składników gwarantuje pełnie wartości odżywczych oraz niepowtarzalny smak, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednego, psiego smakosza.

Hill’s Canine t/d Mini to karma, która dostarcza Twojemu psu wszystkich niezbędnych w codziennej diecie mikro i makro elementów. Jej unikalny skład wspomaga Twojego pupila i gwarantuje mu prawidłowy rozwój. Karma ta chroni zęby Twojego psa przed narastaniem płytki nazębnej. Doskonały kształt, tekstura i wielkość krokiecików podczas gryzienia wspiera redukcję płytki i kamienia nazębnego. Wersja Mini dostosowana jest dla psów o małych szczękach. Obecność kwasów tłuszczowych omega-3 i 6 gwarantuje odbudowę naturalnego układu odpornościowego i długotrwałe zdrowie a także wspiera budowanie gęstej i lśniącej sierści. Wysokiej jakości włókna zapewnią zdrowie i higienę jamy ustnej. Co równie ważne, karma ta świetnie smakuje i z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego, psiego smakosza.

Zalety produktu:

- nie zawiera sztucznych składników,

- zawiera liczne witaminy i minerały,

- chroni jamę ustną,

- pomaga zadbać o skórę i sierść,

- świetnie smakuje.

 

Informacje dodatkowe:

 • W badaniach klinicznych potwierdzono, że podawanie karmy ogranicza zapalenie dziąseł oraz tworzenie się kamienia, płytki i przebarwień uzębienia
 • Hill's Canine t/d i Hill's Canine t/d Mini są najskuteczniejsze gdy:
  – stosowane są na czystych zębach (po profesjonalnym oczyszczeniu uzębienia)
  – podawane są jako jedyna stosowana karma bytowa
  – podawane są na sucho (namaczanie karmy znosi efekt czyszczący)
 • Nie zawiera mineralnych substancji ściernych ani czynnych substancji chemicznych
 • Zalecane jest rutynowe stosowanie domowych metod higieny jamy ustnej, np. szczotkowanie zębów
 • Niektóre psy zjadają kawałki karmy Hill's Canine t/d po ich uprzednim wygrzebaniu z miski; należy uprzedzić właścicieli, że jest to zachowanie całkowicie normalne.

 

Rozwiń

Dodaj pierwszą opinię