Wiemy, że chcesz dla swojego czworonożnego przyjaciela jak najlepiej. Dlatego tutaj jesteś i wybierasz dla niego karmę z najwyższej półki! Tak – bo karmy marki Happy Dog charakteryzują się na naprawdę wysoką jakością. Nasz sklep z całą odpowiedzialnością poleca tego producenta, wiedząc, że oferowane przez niego karmy są pełnowartościowe. Nasz sklep zoologiczny oferuje szeroką gamę produktów Happy Dog, tak, aby każdy z Państwa mógł wybrać najlepiej dopasowany produkt dla swojego pupila.
Happy Dog

Zwierzęta mają być zdrowe i szczęśliwe!

Zwierzęta mają być zdrowe i szczęśliwe – taka jest myśl przewodnia firmy Happy Dog. My chcemy mieć w tym swój udział, dlatego nasz sklep zoologiczny oferuje duży wybór produktów tego producenta. Składniki, które znajdują się w karmach tej marki, pochodzą tylko od lokalnych producentów; rolników. Dzięki temu marka pewność, że wszystkie produkty są zdrowe i sprawdzone. Skład jest różnorodny, a składniki są naturalne. W karmach występuje najwartościowsze białko, które łączone jest z cennymi i ważnymi ziołami.  W ofercie są karmy dla wszystkich ras psów, a także dla psów w różnym wieku.

Naturalnie i bez testowania na zwierzętach

Karmy zawierają tylko naturalne składniki. Nie ma w nich sztucznych barwników, konserwantów ani GMO.  W karmach nie ma soi, a strawność produktów jest optymalna i wynosi ok. 90 procent! Białko zawarte w karmach pochodzi wyłącznie ze świeżego mięso, a testowanie na zwierzętach nigdy nie było i nie jest praktyką stosowaną przez Happy Dog.

Rygorystyczne kontrole jakości

Producent Happy Dog wie, jak wiele osób na całym świecie zaufało marce i kupuje karmy dla swoich psów. Dlatego robi on wszystko co możliwe, aby karmy zawsze sprostały wszystkim, nawet najwyższym wymaganiom. Kontrole jakości karm są bardzo rygorystyczne i zupełnie niezależne, dzięki czemu zagwarantowana jest jakość na najwyższym poziomie. Zawierają one umiarkowane ilości  energii, odpowiednią ilość białka i tłuszczu, co chroni psy przed różnorodnymi chorobami cywilizacyjnymi.

Nasz sklep zoologiczny jest bogato wyposażony!

Chcemy, aby każdy z Państwa zwierzaków był szczęśliwy i zdrowy. Zapewnić to może nie tylko odpowiednia karma, ale również różnorodne akcesoria i artykuły dla zwierząt. Nasz sklep zoologiczny jest bogato wyposażony w akcesoria: obroże, smycze, szelki, miski, stojaki szczotki, transportery, podłoża, a także w legowiska, kosmetyki do pielęgnacji, preparaty witaminowe, przysmaki dla psa i dla innych zwierzaków domowych oraz zabawki. Staramy się, aby wszystkie artykuły w naszym sklepie pochodziły od sprawdzonych dostawców i producentów. Dzięki temu mamy absolutną pewność, że nasi klienci otrzymują od nas produkty pełnowartościowe, bezpieczne i zdrowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – w razie jakichkolwiek pytań, chętnie pomożemy! Mamy rozległą wiedzę i chętnie się nią dzielimy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy owocnych zakupów!