FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - odżywka dla psa - 473ml
39,90 zł
39,90 zł
Cena jednostkowa 79,80 zł / kg
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-20
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
| Efekty zdrowotne | Skóra i sierść |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Nadaje się do rodzajów sierści | Wszystkie typy i długości sierści |
| Działanie odżywki | Regenerujące , Ochrona , Nawilżający |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Produkty pielęgnacyjne |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 500 g - 999 g |
| Pojemność | 473 ml |
| Waga produktu | 500 g |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. , Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. , Produkt może być szkodliwy dla środowiska, nie wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4048422153412 |