FURminator - furminator dla psów krótkowłosych - L
94,99 zł
94,99 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-05-13
Darmowa dostawa od: 139,00 zł
Opis
Specyfikacja
| Nadaje się do rodzajów sierści | Sierść krótka |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Furminator |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Rasa psa | Wszystkie rasy średnich psów |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Waga produktu | 420 g |
| Stan produktu | Nowy |
| EAN | 4048422151173 |
Opinie (1)
Krakvet umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Trwa wczytywanie...