Frontline Spray

zobacz opinie (16)
Producent:Frontline
odbiór osobisty lub zlecenie odbioru w wybranej firmie kurierskiej
Frontline Spray
88.55112.44PLN2

Frontline Spray to niezwykle skuteczny preparat, hamujący inwazje pcheł i kleszczy. Wygodna, niespotykana w innych produktach tego typu buteleczka z atomizerem, pozwala na łatwą aplikację w wybranych miejscach. Starannie opracowany produkt pozwala na szybkie przeprowadzenie zabiegu i stanowi gwarancję, że środek został podany prawidłowo, zgodnie z zaleceniami.

Cechy produktu:

- oryginalna butelka z wygodnym atomizerem,

- formuła nadaje się do stosowania zarówno leczniczego, jak i zapobiegawczego,

- łatwa aplikacja, precyzyjny kroplomierz pozwala na dokładne dozowanie produktu,

- kompozycja składników aktywnych pozwala skutecznie zahamować inwazje pcheł i kleszczy na każdym stadium rozwoju,

- długi czas działania to oszczędność dla naszej kieszeni: zabieg powtarzamy jedynie co ok 4 tygodnie,

- produkt działa tak delikatnie, że można go bezpiecznie stosować kociąt w wieku od 8 tygodnia życia, o wadze poniżej 1kg,

- niezwykle skuteczna receptura nie obciąża organizmu i jest w pełni bezpieczna,

- innowacyjna formuła zapewnia maksymalną skuteczność w hamowaniu inwazji pcheł i kleszczy.

 

Dlaczego warto wybrać preparat Frontline?
- zabija 98-100% pcheł obecnych na zwierzęciu przed upływem 12 godzin,
- zapewnia skuteczną ochronę przed inwazją pcheł u kotów do 5 tygodni,
- zabija 100% wszołów obecnych na zwierzęciu.

 

Buteleczkę należy trzymać w pozycji pionowej.
Równomiernie rozpylić preparat na skórze zwierzęcia (odgarniając włos), w okolicach: brzucha, klatki piersiowej, szyi i łap.
Po naniesieniu preparatu należy go wetrzeć w skórę (zwłaszcza u kotów). W celu uniknięcia rozpylenia preparatu bezpośrednio do oczu zwierzęcia należy nanieść niewielką ilość produktu na dłoń i wetrzeć go w skórę głowy i pyska.

FRONTLINE zachowuje swoją aktywność pomimo stosowania u zwierząt wielokrotnych kąpieli z dodatkiem szamponów leczniczych. Jest też odporny na działanie światła słonecznego.

Rozwiń
Frontline Spray4.8816

Opinie (16)

ocena całościowa: 5/5
 • 5/5
  Najlepszy produkt , skuteczny na pchły jak i kleszcze. Bardzo długi czas ochrony. Sprawdził się również na kotach bezdomnych. Wystarczyło spryskanie na odległość, by pozbyć się na nich stada kleszczy w ciągu dwóch dni! Jedyny preparat, który nie wywołał podrażnienia skóry u mojego domowego i nie nasilał ataków padaczki ( jest alergikiem i epileptykiem ). Polecam !
 • 5/5
  Ten produky wypróbowuję już na drugiej suczce i jest rewelacyjny,nigdy z niego nie zrezygnuję.
 • 5/5
  Polecam ten produkt. To pierwszy preparat, który znakomicie się sprawdza na moim piesku. Stosujemy go od 2 miesięcy i mimo kilkunastu godzin dziennie spędzanych na dworze, również wśród innych psów, nie było ani jednego kleszcza i ani jednej pchły.
 • 5/5
  Już prawie po sezonie letnim więc mogę z czystym sumieniem polecić ten produkt. Grzybobrania, spacery po lesie, parkach, łąkach i innych dziwnych miejscach oraz zabawy z różnymi zwierzakami i nic... ani jednej pchełki czy kleszcza.
 • 5/5
  Co prawda nie kupowałam tego preparatu tutaj, ale ogólnie polecam. Kiedy pies był zabezpieczany obrożą Kiltix, niestety zdarzały się pojedyncze wbicia kleszczy (np. na podwoziu, może obroża tam za dobrze nie chroniła?) tak teraz mamy problem kleszczy z głowy, chociaż w okolicy w której mieszkam jest ich naprawdę masa i niestety było sporo zejść na babeszję :( Wygląda na to, że tam, gdzie Advantix i Kiltix wysiadają, Frontline dało radę! Warte swojej ceny. Polecam.
 • 5/5
  Bardzo szybka dostawa-następnego dnia!A preparat dostałam z długim terminem ważności.Polecam.
 • 5/5
  Świety preparat polecam!!!! Firma super dostawa szybka bez problemow!
 • 3/5
  Pchły zwalcza znakomicie,ale z kleszczami na moim spanielu kiepsko.Wbijały mu się mimo spryskania.Stosuje krople bayera i one działają dobrze przecie kleszczom
 • 5/5
  A ja w komentarzu przy skladaniu zamowienia napisalam, ze poprosze o egzemplarz z jak najdluzsza data waznosci i dostalam do 2010 roku. O.
 • 5/5
  Jesli chodzi o moja opinię o FRONTLINE, to świetnie spisywał się nawet gdy był przeterminowany o 1 rok. Kotka została odpchlona
 • 5/5
  Frontline uratował sytuacje..psa i 3 koty opadły pchły po stosowaniu innych srodkow. Jest wydajny, skuteczny..
 • 5/5
  Produkt świetny !!! Polecam !!! Psiakałam psa 3 razy i to wystarczyło do całkowitego wybawienia pcheł !
 • 5/5
  Bardzo, ale to bardzo dobry preparat na pchły. Gorąco polecam.
 • 5/5
  To naprawdę rewelacyjny produkt. Można go stosować już od drugiej doby życia u psów i kotów, a co najważniejsze nie jest szkodliwy dla dzieci, które mamą kontakt ze zwierzakiem. Jedyna wada to taka, że koty nie cierpią kiedy je się pryska Frontline i cały problem polega na tym, żeby utrzymać kota na miejscu aż do zakończenia aplikacji :)
 • 5/5
  Bardzo skuteczny i wydajny. Jeśli tylko zwierzak nie boi się atomizera, to produkt ten idealnie chroni przed pchłami, kleszczami i wszołami. Polecam!
 • 5/5
  Kupiłem ten produkt jako ostatnia deska ratunku, ponieważ dwa psy zaatakowały pchły. Jest to jedyny środek, który natychmiast mi pomógł, wszystkie inne tanie produkty są dosłownie do niczego, pchły sobie chodziły koło obroży, lub po posypaniu pudrem nic sobie z tego nie robiły, jedynie Frontline pomógł w 100%