Zapraszamy do testów karm PETVITA!

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Dagata83
Posty: 2
Rejestracja: 27 listopada 2016, 21:26

25 stycznia 2017, 20:19

Toffik, 10, jamnik
Toffik ma problemy żywnieniowe od zawsze. Bezustannie szukam mu karmy, którą będzie jadł i tolerował. Bez skutku... czy PETVITA sprosta wymaganiom Toffika - rzucam rękawicę! :) Pozdrawiam
Milagros83

25 stycznia 2017, 21:43

Witam mam Super Psa nazywa się Prince jest ze mną od 2013 roku wtedy się urodził ma Brązową Sierść niczym lisek a właściwie to on Jest Tricolor tak go określił Weterynarz . Bardzo go Kocham to mój Najlepszy Przyjaciel Niewiem czy Prince powinien Spróbować państwa Karmy ale dla mnie zasługuje na Wszystko co Najlepsze bo jest bezcenny dla mnie .
makita

27 stycznia 2017, 02:12

Witam. A ja z moją sunią 15 miesięczną nigdy nic nie testowałyśmy. Może to będzie ten pierwszy raz :)
edi888

27 stycznia 2017, 09:41

Dino 3 lata Rottweiler

Dinulek jest strasznie wybrednym psiakiem, pomimo swojego wieku i swojej rasy zabija ludzi- MIŁOSCIĄ i musi mieć mnóstwo piszczących zabawek :D Jest maskotką domowników lecz od 3 lat wciąż szukam karmy którą w końcu przestanie wysypywać z miski :)
Yokohama
Posty: 2
Rejestracja: 27 stycznia 2017, 11:37

27 stycznia 2017, 11:42

Obecnie mój Owczarek Niemiecki je karmę z Waszego sklepu: German Shepherd Junior.
Chętnie przetestujemy z moim 6 miesięcznym Rico coś nowego.
Psi Świat
Posty: 3
Rejestracja: 27 stycznia 2017, 18:28

27 stycznia 2017, 18:42

Imię:Kajtek
Rasa:Kundelek
Wiek:8 miesięcy

Dlaczego Kajtek miałby testować karmę PETVITA ? Jest otwarty na nowe smaki i nie jest psem wybrednym.Kajtek jest ciekawy smaku Petvity,a ja tego czy mu posmakuje :)
Psi Świat
Posty: 3
Rejestracja: 27 stycznia 2017, 18:28

27 stycznia 2017, 18:51

Imię:Toffik
Wiek:2,5 roku
Rasa:Pekińczyk

Toffik jest psem wybrednym w przeciwieństwie do Kajtka.Powiem wręcz,że ma delikatne podniebienie.Może akurat PETVITA mu zasmakuje ? Warto spróbować! :)
mazury44

29 stycznia 2017, 19:58

Beagle Niuton, lat 8 szuka nowej karmy. instagram @beaglenewton
annx

29 stycznia 2017, 20:05

Niuton
Beagle
8 lat

Szukam suchej karmy, ktora chce wprowadzic psu jako wieczorowy posilek. Powoli sprawdzam rozne karmy, ale zadna nie przypadla psu do gostu na tyle by zjadal ja chetnie kazdego dnia.
instagram @beaglenewton
Ota
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2017, 17:53

01 lutego 2017, 17:57

Imię: Wega
Wiek:prawdopodobnie 13lat
Rasa:Owczarek Niemiecki
Wega jest z nami od 3 lat ,owczarek o cudownym sercu .Mimo tego co przeszła przez swoje życie zaufała człowiekowi po raz kolejny tym razem nam :D :D .Mamy to szczęście że to Ona wybrała nas ,my tylko znalezliśmy w gazecie ogłoszenie o psie który się błąka i jest dokarmiany przez cudowną panią ,która niestety sama nie może przygarnąć suni. Decyzja była jednogłośna jedziemy po sunię :) Szkielet psa obleczony skórą i te cudowne oczy patrzące przed siebie . Dziś jest pięknym psem :D :D :D Bardzo chcielibyśmy żeby Wega testowała karmę dla seniora :D Nasza poczciwa kochana sunia
Mały chochlik
Posty: 1
Rejestracja: 02 lutego 2017, 20:45

02 lutego 2017, 20:55

Tofik (Teo) ma 10 miesięcy i jest nie dużym kundelkiem. Myślę, że to on powinien przetestować wasz produkt, ponieważ co do jedzonka jest bardzo wybredny i wybiera on te najlepsza i najsmaczniejsza! Moj wybredny chochlik wydaje mi sie najbardziej odpowiedni do tego zadania, ale no co? Zobaczym czy sie uda!
ByćJakSzczeniak

04 lutego 2017, 18:25

Razem z psiakami chcemy zostać psimi testerami. Próbujemy od kilku miesięcy, ale nikt nie chcę nam dać szansy.
Moi testerzy to:
Koko i Łajka
Koko ma 3 lata. 28 lutego będzie obchodzić 4 urodzinki. Jest kundelkiem ze schroniska. Suczka jest wybredna i wybiera tylko najlepsze karmy jak i smakołyki. Myślę, że wasza taka jest :)
Łajka ma kilka miesięcy. Mniej niż rok. Jest kundelkiem.
Dominika Pietruszka

10 lutego 2017, 22:37

[quote="Dominika Pietruszka"]Nela, prawie 4 lata, mieszaniec yorka chętnie przetestuje Waszą karmę!
To właśnie ona powinna przetestować karmę Petvita, ponieważ... Nelka ma tak zwany... "żołądek bez dna" - i ciągle szukamy karmy, która sprostałaby oczekiwaniom i w dawce dostosowanej do jej wagi zapewniła jej to uczucie najedzenia. :) Nie ma na nic uczulenia, ale mimo tego nadal szukamy "tej jedynej" karmy. A kto wie, może ta byłaby tą idealną?
Jako właścicielka tego psa, zobowiązuje się do opublikowania rzetelnej recenzji na forum Krakvet, ale mamy również blog oraz swoją stronę na portalu Facebook, więc tam po testach również pojawiłaby się nasza opinia.
Pozdrawiamy![/quote]

Znowu ja. :) W poprzedniej wypowiedzi nie podałam linku do naszej strony, nie trzeba, ale myślę że nie zaszkodzi.
Blog: http://smallshaggy.blogspot.com/
Facebook: https://www.facebook.com/malekudlate/?fref=ts
Pozdrawiamy!
Puszek Okruszek

15 lutego 2017, 07:17

Puszek wiek 8 miesięcy rasa pekińczyk chcielibyśmy testować tę karmę poniewaz Puszek jest wybredny i nie zje byle czego więc Wasza karma sie idealnie do tego nadaje.
http://puszekokruszekblog.blogspot.com
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość