SZCZENIAK NIE JE SUCHEJ KARMY

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Michal9801
Posty: 1
Rejestracja: 02 sierpnia 2020, 15:26

02 sierpnia 2020, 15:40

Witam jakieś 5 dni temu jestem właścicielem 2 miesięcznej suczki Dejzi ( owczarka niemieckiego )
Odkąd ją mam nie chce jeść suchej karmy . Mieszałem sucha karmę z mokrą ( kończyło się to tak , że mokra wybrała suchą zostawiała ) Karmie ją 4 razy dziwnie o tych samych porach o 8.00 12.00 16.00 20.00 . Wstawiam miskę z karmą zostawiam ją na 30 min i potem zabieram , ale nic z To nie daje . Byłem już u weterynarza jest zdrowa nic jej nie jest ma dobre wyniki zdrowe zęby nie ma robaków ani nic nie zjadła co by mogło jej zaszkodzić . Boje się że jak ona nie znacznie jeść tej karmy to mi gdzies padnie . Szczeniak jest bardzo żywy bawi się zabawkami szczeka gryzie wszystko zrobi zdrową kupę . Kamie suczkę karmą
Royal Canin Breed German Shepherd Puppy , No taką była karmiona w hodowli i normalnie ją jadła z tego co mówił właściciel . Nie chce zmieniać karmy , bo uważam że karma jest dobra . Proszę o jakieś rady co robić
Guest
Posty: 90
Rejestracja: 23 kwietnia 2017, 11:54

03 sierpnia 2020, 18:05

Mądry psiak ! Ciekawe czy ty byś chętnie jadł suche bobki nafaszerowane konserwantami , polepszaczami smaku i innym chemicznym syfem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

04 września 2020, 11:23

Cześć, mam podobny problem z moim szczeniakiem (owczarek niemiecki, 8 miesięcy). Kupuję mu suche karmy (był już Royal Canin, eukanuba, brit), ale po około tygodniu mu się nudzą i nie chce ich jeść. Możecie polecić jakieś karmy, które go przekonają? Mokre karmy uwielbia, ale to droższa opcja, więc wolę mieć pod ręką zawsze jakąś sprawdzoną suchą.
stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

26 stycznia 2021, 10:02

iz4a pisze:
04 września 2020, 11:23
Cześć, mam podobny problem z moim szczeniakiem (owczarek niemiecki, 8 miesięcy). Kupuję mu suche karmy (był już Royal Canin, eukanuba, brit), ale po około tygodniu mu się nudzą i nie chce ich jeść. Możecie polecić jakieś karmy, które go przekonają? Mokre karmy uwielbia, ale to droższa opcja, więc wolę mieć pod ręką zawsze jakąś sprawdzoną suchą.
Hej, możesz spróbować moczyć suchą karmę - albo w wodzie albo w specjalnym oleju. Szczeniaki mają to do siebie, że czesto buntują się i z małą ochotą jedzą suche karmy :D Do namaczania karmy polecam ci Bosch Olej z łososia - 1000ml. dzięki niemu nie tylko zachęcisz pieska do jedzenia ale i poprawisz kondycję siersci.
Widziałam, że w krakvecie jest w korzystnej cenie! :D

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-27119-Bosch-Olej-z-lososia-1000ml.html?query_id=1
klara.maj92
Posty: 35
Rejestracja: 20 lutego 2020, 17:25

26 stycznia 2021, 18:33

Moj tez nie chciał jeść ale bozite je, może mu po prostu nie smakuje
stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

27 stycznia 2021, 08:41

iz4a pisze:
04 września 2020, 11:23
Cześć, mam podobny problem z moim szczeniakiem (owczarek niemiecki, 8 miesięcy). Kupuję mu suche karmy (był już Royal Canin, eukanuba, brit), ale po około tygodniu mu się nudzą i nie chce ich jeść. Możecie polecić jakieś karmy, które go przekonają? Mokre karmy uwielbia, ale to droższa opcja, więc wolę mieć pod ręką zawsze jakąś sprawdzoną suchą.
Hej! miałam z moim szczeniakiem podobny problem :( nic mu nie smakowało - ani zwykłe karmy, ani te z najwyzszej półki. Kupiliśmy w końcu Taste of the wild i Bosch Olej z łososia. I odmierzoną porcję karmy polewamy tym olejem. Dzięki temu karma była namoczona, a bardziej mu odpowiadała taka forma żywienia i zajadał ze smakiem. Nie będę ukrywać, że olej z łososia poprawił też wygląd jego sierści, więc teraz jak juz jest większt dalej dostaje olej ale z inną karmą :D
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

29 stycznia 2021, 09:10

iz4a pisze:
04 września 2020, 11:23
Cześć, mam podobny problem z moim szczeniakiem (owczarek niemiecki, 8 miesięcy). Kupuję mu suche karmy (był już Royal Canin, eukanuba, brit), ale po około tygodniu mu się nudzą i nie chce ich jeść. Możecie polecić jakieś karmy, które go przekonają? Mokre karmy uwielbia, ale to droższa opcja, więc wolę mieć pod ręką zawsze jakąś sprawdzoną suchą.
Witaj!
W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór karm dla szczeniąt. Jeżeli sprawdzone do tej pory karmy nie wystarczają, możesz spróbować dodać do nich Bosch Olej z łososia. To sprawdzony sposób na poprawę kondycji skóry i sierści oraz urozmaicenie posiłku.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-27119-Bosch-Olej-z-lososia-1000ml.html?query_id=2

Stosowanie produktu ma wiele pozytywnych właściwości. MIędzy innymi jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6 oraz witamin A i K, które stanowią wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania.
Sprawdzi się doskonale w przypadku problemów z kondycją sierści, łupieżem, zapaleniami skóry.

Zapraszamy do naszego sklepu!
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość