Suplementy na nerki i nie tylko

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

she1
Posty: 94
Rejestracja: 01 stycznia 2011, 13:09

23 lutego 2011, 20:50

będę wdzięczna za każda informację :)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

24 lutego 2011, 16:19

She 1-Masz info na priv.
arczi

18 maja 2012, 09:30

Moja 10-letnia sunia Shar-pei jest bardzo wybredna (od kiedy cierpi na niewydolnosc nerek) i jedyny sposob w jaki moge jej podac 5g. 2 razy dziennie ChitoFos http://www.dolfos.com.pl/index.php?id=p ... /p7&druk=y to z odrobina wody bezposrednio do pyska - czy ktos go stosowal z powodzeniem ?

Dziekuje i pozdrawiam,
Artur
isabelle30
Posty: 3475
Rejestracja: 12 listopada 2009, 20:36

18 maja 2012, 09:36

Zamiast tego kup psu drożdże browarne - 8zeta/kg - starczy ci na prawie na rok, skorupy ze skorupiaków (dodatek paszowy dla kur, sprawa groszowa ale trzeba sobie zmielić,) do tego dodaj skorupki z jajek (masz je jako odpad ze stołu).
Będzie to samo, taniej, smaczniej, bez dodatkowych antyzbrylaczy itd...i smaczniej bo na drożdże twój pies rzuci się jakby przez miesiąc nic nie jadł
Ale nie moga to byc zwykłe drożdże!!!! Tylko browarniane - przepracowane, martwe, unieczynnione
Gość

21 listopada 2014, 20:00

Robercie ten głóg-owoc-nalezy podawać zmielony? W jakiej ilosci na 7 kg wagi psa ? Moja kolezanka ma psa i lekarz wysluchal jakąś arytmię,nieregularne bicie serca ale niczego konretnego nie zlecił.
Gość

21 listopada 2014, 20:03

Pytanie do Roberta mam, a jakbym chciała wzmocnić psa ogolnie,drogi moczowe,wątrobę i serce, to czy taka mieszanka istnieje? chodzi o pieska kolezanki o ktorej wspominam wyżej.Mozna prosić kontakt do Cb,najlepiej maila poniewaz koleaznka nie korzysta z forum
Gość

21 listopada 2014, 20:15

Robert A. pisze:W tabletkach głóg(kardiostabil),natomiast mielę też kwiatostan głogu,i zmielony podaję 2x dziennie po 1 pełnej łyżeczce do herbaty do pokarmu
A jak się podaje kardiostabil? :D na 35 kg.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

21 listopada 2014, 20:30

Zaloguj się i napisz na priv
Gość

21 listopada 2014, 20:35

Robert email poszedł do Cb
Gość

23 listopada 2014, 16:11

isabelle30 pisze:Zamiast tego kup psu drożdże browarne - 8zeta/kg - starczy ci na prawie na rok, skorupy ze skorupiaków (dodatek paszowy dla kur, sprawa groszowa ale trzeba sobie zmielić,) do tego dodaj skorupki z jajek (masz je jako odpad ze stołu).
Będzie to samo, taniej, smaczniej, bez dodatkowych antyzbrylaczy itd...i smaczniej bo na drożdże twój pies rzuci się jakby przez miesiąc nic nie jadł
Ale nie moga to byc zwykłe drożdże!!!! Tylko browarniane - przepracowane, martwe, unieczynnione

a skąd skorupy ze skorupiakow? Jakie drożdze polecasz?
Gość

11 lipca 2017, 15:18

Czy jeśli kupiłam kwiatostan głogu w ziołach, to takie też mogę podawać?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość