Suche & mokre

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Madzia

08 lipca 2005, 09:21

Dzień dobry ! Mam pytanie, otóż czy jeżeli namoczę suchą karmę, przegotowaną wodą, aż karma mocno nasiąknie to czy karma nie traci wtedy jakichś składników ??? Czy taka karma ( nasiąknięta wodą ) jest zdrowa dla psa i czy nie prowadzi do żadnych chorób ???
Chciałabym dodać, że taki sposób podawania karmy mojemu psu jest jedyny i skutkuje, ponieważ jak pisałam wcześniej CHICO jest bardzo, bardzo wybredny i nic nie moge na to poradzić. Dostawał karmę royal canin sensible, bosh adult mini i nic, ciągle nic nie chce jeść oprócz tej namoczonej karmy !!! :oops:
Darek
Lekarz weterynarii
Posty: 19
Rejestracja: 13 maja 2005, 23:12

08 lipca 2005, 09:39

Witam,

Karma namoczona nie traci absalutnie nic ze swych wlasciwosci odżywczych - jesli podana w ten sposob karma pieskowi smakuje nic nie stoi na przeszkodzie aby podawać mu ją namoczoną wodą...

Pozdrawiam,
Darek Kobiałka
GortekZ
Posty: 27
Rejestracja: 08 lutego 2020, 16:26

29 marca 2020, 12:07

To koniecznie jeszcze spróbuj zamówić karmę BOZITA, też miałam ten problem , ale skończył się bo ta karma mu podchodzi super.
ekologiczny
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwietnia 2020, 17:05

29 kwietnia 2020, 17:58

na stronie https://karmaorganiczna.pl masz super karmy i suche i mokre z 70% zawartością mięsa, moje psy uwielbiają tę karmę w każdej postaci.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość