Sucha karma

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

dycha35
Posty: 1
Rejestracja: 04 sierpnia 2022, 18:09

04 sierpnia 2022, 18:10

Dzień dobry, za chwilę oszaleję bez pomocy! Mam roczną suczkę z dysplazją tylnych łap, po sterylizacji. Od marca jest na weterynaryjnej karmie odchudzającej z jagnięciną Brit. Wymagana waga została osiągnięta,więc czas przejść na karmę utrzymującą wagę. I tu moja prośba o radę jaką karmę wybrać ze średniej półki cenowej( 200- 250 zł za 12 kg) ? Dzwoniłam do kilku sklepów zoologicznych po radę i mam w głowie mętlik. Razem z Tosią dziękujemy za pomoc. 🥰🐕
dragon1
Posty: 30
Rejestracja: 10 listopada 2021, 12:01

05 sierpnia 2022, 13:37

hej, my właśnie dziś wróciliśmy od weta (co prawda z innym problemem, bo z alergią). Lekarz dobrał nam karmę na podstawie wyników badań i potrzeb moego sierściucha. Może warto zamiast do sklepów zoologicznych pojechać do weta. Zawsze to bardziej profesjonalna pomoc
mamatinki
Posty: 3
Rejestracja: 09 sierpnia 2022, 14:31

09 sierpnia 2022, 14:33

moja nie chce jeść wcale suchej karmy
breathe_
Posty: 3
Rejestracja: 24 sierpnia 2022, 12:00

24 sierpnia 2022, 12:04

A coś z karm specific? Może warto na nie spojrzeć? Mają dużo propozycji no i sklady tych karm, jak na moje oko są calkiem w porządku.
Vet4u
Posty: 662
Rejestracja: 08 lipca 2022, 18:43

16 września 2022, 10:19

Jeśli suczka akceptuje karmy brit to można spróbować coś wybrać z asortymentu tej firmy (najlepiej z serii brit care lub brit fresh). Oprócz tego można spojrzeć na karmy firmy alpha spirit, taste of the wild czy wiejska zagroda. Wszystkie wymienione są dostępne na stronie krakvet.pl. Warto pamiętać, że dobierając karmę trzeba wziąć pod uwagę wiek, wagę oraz aktywność psa. Na stronie krakvet mamy do wyboru bardzo dużo filtrów, które pomagają w znalezieniu odpowiedniej karmy - gorąco polecam z nich skorzystać.

Pozdrawiam,
Julia
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość