Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

29 marca 2021, 11:40

Eve_tim pisze:
27 marca 2021, 10:40
Hej,
Czy ktoś ma sprawdzoną suchą karmę niskotłuszczową dla psa z nawracajacymi biegunkami? To pewnie kwestią indywidualna i co jednemu pomogło nie musi się sprawdzić u drugiego, ale będę wdzięczna za sugestie od czego zacząć poszukiwania lekkostrawnej karmy :)
Witaj!
W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór delikatnych i lekkostrawnych karm odpowiednich dla zwierząt o wrażliwych żołądkach!
Nasi klienci pokochali produkty od Doliny Noteci, a w szczególności DOLINA NOTECI Premium Perfect Care Allergy - mokra karma dla psa alergika To pełnoporcjowa, lekkostrawna karma dedykowana psom z alergią lub nietolerancją pokarmową.
Sprawdź sam :)

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-27875-DOLINA-NOTECI-Premium-Perfect-Care-Allergy-mokra-karma-dla-psa-alergika-185g.html?query_id=1
Zapraszamy do naszego sklepu!
lenka85
Posty: 28
Rejestracja: 19 sierpnia 2020, 13:44

02 czerwca 2021, 10:58

Ja kupuję karmy wysokiej jakości z dobrym składem i jedną z lepszych na rynku Bozita.
anna.lev
Posty: 1
Rejestracja: 19 września 2021, 12:21

19 września 2021, 12:25

Hej! Czy ma ktoś sprawdzoną suchą karmę dla rasy fila brasileiro?
Fazzy39
Posty: 2
Rejestracja: 16 grudnia 2021, 11:18

16 grudnia 2021, 11:27

Witam
Mam pytanie czy któraś z tych karm będzie odpowiednia dla Bernenczyka czy lepiej kupić coś innego
- Tropidog JUNIOR LARG Premium
-Purina DOG CHOW Large Breed Puppy
Czy lepiej Bosh ,Brit lub Fitmin
ka_mila1
Posty: 65
Rejestracja: 07 lipca 2021, 08:19

14 stycznia 2022, 14:24

Fazzy39 pisze:
> Witam
> Mam pytanie czy któraś z tych karm będzie odpowiednia dla Bernenczyka czy
> lepiej kupić coś innego
> - Tropidog JUNIOR LARG Premium
> -Purina DOG CHOW Large Breed Puppy
> Czy lepiej Bosh ,Brit lub Fitmin

co prawda nie mam berneńczyka, ale też psa małej rasy. Doskonale sprawdza się karma z doliny noteci. Ta dokładnie: https://www.krakvet.pl/product-pol-27380-DOLINA-NOTECI-Premium-Danie-z-Kaczki-z-ziemniakami-mokra-karma-dla-psow-doroslych-malych-ras-100g.html
Mogę ją polećic z czystym sercem, bo naprawdę przetestowaliśmy juz wiele z karm i ta jest najlepsza
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

14 stycznia 2022, 14:40

Cześć!
W KrakVecie doskonale wiemy, jak ważne jest odpowiednie żywienie naszych milusińskich. Dlatego stale poszerzamy i rozbudowujemy ofertę dla wszystkich ras.
Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór karm dedykowanych dla ras dużych i olbrzymich. Jeśli chcesz zadbać o zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie Twojego berneńczyka koniecznie zajrzyj na naszą stronę i sprawdź ofertę!

https://www.krakvet.pl/pol_m_Karma-dla-psa_Karma-dla-psa-podzial-wg-rozmiaru_Karma-dla-psow-duzych-i-olbrzymich-ras-33241.html

KrakVet.pl
orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

18 stycznia 2022, 14:58

Ja ostatnio kupiłem tą karmę: https://www.krakvet.pl/product-pol-30006-ACANA-Classics-Classic-Red-sucha-karma-dla-psa-11-4-kg-PREZENT-WHIMZEES-Brushzees-Vet-M-gryzak-dla-psow-srednich.html świetnie się sprawdza u mojego pieska, więc jak ktoś szuka to z czystym sercem
Jack Russel Terier
Posty: 1
Rejestracja: 22 stycznia 2022, 09:04

22 stycznia 2022, 09:31

Hej…zjadło mi „r” w terrier no nic…głos zza morza czyli z UK. Mój dom dzieła ze mną 2 psiaki JRT. Dama zero problemów skórnych gastro etc nie jest wybredna:-) Je sucha karmę obecnie Poochandmutt. Mój kawaler -alergik - czynniki środowiskowe ( drapanie głównie pyska uszu łap plus soczyste „buziaki” z tej drugiej strony:-) bardzo niemiło pachnące. Testowaliśmy różności:
- Eukanube Dermatosis -drapanie niewielkie
- Hills - nie tknął
- Purina Pro Plan Dermatosis- nie ten smak drapanie niewielkie
Ale…co do karm weterynaryjnych mam niefajne podejście myśląc ze tyle tam nieznanych dziwnych składników których nie znam. Moje myślenie jest proste: prosty czytelny krótki skład karmy : mięso oleje warzywa zioła…wtedy łatwo alergen wyłapać. Mam racje? Druga sprawa czytałam ze karmy brytyjskie są jednymi z lepszych gdyż po chorobie wściekłych krów restrykcje w produkcji karm są wielkie i nawet człowiek może je zjeść:-) mam racje?
Tak wiec testowaliśmy rowniez Forthlade cold pressed (dobry skład i opinie) Lilly’s kitchen… obecnie podaje mojej parce poochandmood calm&relaxed z racji lekko uspokajających właściwości -a to typowe JRT:-) Plus prosty skład. Na razie mój kawaler chętnie ja zjada zobaczymy jak będzie z drapaniem…. Mam nadzieje ze ustanie bi do karm weterynaryjnych mi daleko!
Co myślicie? Pies alergik - nie na pokarmy- lepsze proste składowo karmy czy jednak te weterynaryjne?
stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

25 stycznia 2022, 16:08

Myślę, że lepsze jednak proste w składzie karmy. Wiadomo im mniej dodatków i "ulepszaczy" tym lepiej... NIe zawsze się da, ale czasami warto wybrać własnie taką. Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których lepiej sięgnąć po karmę weterynaryjną, ale to juz najlepiej konsultować z weterynarzem, który zna przypadek Twojego pieska i pomoże wybrać to, co najlepsze

Jack Russel Terier pisze:
> Hej…zjadło mi „r” w terrier no nic…głos zza morza czyli z UK. Mój dom
> dzieła ze mną 2 psiaki JRT. Dama zero problemów skórnych gastro etc nie
> jest wybredna:-) Je sucha karmę obecnie Poochandmutt. Mój kawaler -alergik
> - czynniki środowiskowe ( drapanie głównie pyska uszu łap plus soczyste
> „buziaki” z tej drugiej strony:-) bardzo niemiło pachnące. Testowaliśmy
> różności:
> - Eukanube Dermatosis -drapanie niewielkie
> - Hills - nie tknął
> - Purina Pro Plan Dermatosis- nie ten smak drapanie niewielkie
> Ale…co do karm weterynaryjnych mam niefajne podejście myśląc ze tyle tam
> nieznanych dziwnych składników których nie znam. Moje myślenie jest proste:
> prosty czytelny krótki skład karmy : mięso oleje warzywa zioła…wtedy łatwo
> alergen wyłapać. Mam racje? Druga sprawa czytałam ze karmy brytyjskie są
> jednymi z lepszych gdyż po chorobie wściekłych krów restrykcje w produkcji
> karm są wielkie i nawet człowiek może je zjeść:-) mam racje?
> Tak wiec testowaliśmy rowniez Forthlade cold pressed (dobry skład i opinie)
> Lilly’s kitchen… obecnie podaje mojej parce poochandmood calm&relaxed z
> racji lekko uspokajających właściwości -a to typowe JRT:-) Plus prosty
> skład. Na razie mój kawaler chętnie ja zjada zobaczymy jak będzie z
> drapaniem…. Mam nadzieje ze ustanie bi do karm weterynaryjnych mi daleko!
> Co myślicie? Pies alergik - nie na pokarmy- lepsze proste składowo karmy
> czy jednak te weterynaryjne?
JJanka
Posty: 75
Rejestracja: 21 maja 2021, 07:54

26 stycznia 2022, 10:04

Ja od zawsze podaje mojemu kotkowi karmę mokrą z Doliny Noteci! Kotek zajada ze smakiem, jest zdrowy, pożywiony i pełen energii.
Fajny miks smaków jest tutaj: https://www.krakvet.pl/product-pol-27491-DOLINA-NOTECI-Premium-MIX-4-SMAKOW-mokra-karma-dla-kota-24x400g.html
MariaBob2002
Posty: 5
Rejestracja: 31 stycznia 2022, 08:16

31 stycznia 2022, 08:18

Ja kupuję karmę od empireshop.pl, polecam tą firmę z uwagi na to, że karmy są hipoalergiczne.
Kropa12
Posty: 7
Rejestracja: 28 lutego 2022, 19:58

28 lutego 2022, 20:12

MariaBob2002 pisze:
> Ja kupuję karmę od empireshop.pl, polecam tą firmę z uwagi na to, że karmy
> są hipoalergiczne.

Kupuje tą karmę dla swego dorosłego psa ze względu na dobry skład. Karmy Empire zaliczają się do marek premium i zawierają aż 80% mięsa (dziczyzna i jagnięcina, nie zawierają kurczaka), są bez zbóż i ziemniaków. Mój pies jedząc je zdrowo funkcjonuje i jest szczęśliwym psem z mnóstwem energii.
KamilOz
Posty: 3
Rejestracja: 09 marca 2022, 10:08

09 marca 2022, 10:19

a według mnie jeżeli chcecie skutecznie poradzić sobie z problemami trawiennymi u psiaka to przede wszystkim trzeba dobrać dobrą karmę. U nas był mega duży problem żeby znaleźć tą odpowiednią. Popytaliśmy weterynarza i naszych znajomych którzy mają dłużej psa i wybraliśmy specific i znacząco się to zmieniło. Ja czuje sie świetnie :)
Eliot_Warszawa
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwietnia 2022, 08:43

20 kwietnia 2022, 09:14

My naszemu maltańczykowi ostatnio podajemy tylko karmę suszoną z Doliny Noteci Superfood, dostaliśmy ją jakiś czas temu jako gratis do zamówienia i od tamtej pory nasz Eliot przepadł nie chce jeść nic innego :D :D
wołowinka to jego ulubiony smak.
Szczerze polecam bo ma bardzo dobry skład dużo mięsa według producenta 80% :shock: i nie jest tak twarda jak sucha.
Leechu84
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2022, 10:16

06 maja 2022, 10:29

Cześć wszystkim,
My mamy 2 pieski, szczeniaki 7 miesięczne wzięte ze schroniska. Od początku dajemy im suchą karmę dla psów Eminent ale ciekawi mnie jakie są wasze opinie na jej temat
Pieski jedzą ją chętnie i rosną zdrowo, mają dużo energii ale to normalne dla szczeniaków. Znacie te karmy? Jak je oceniacie?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość