Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

basia.star00
Posty: 15
Rejestracja: 30 maja 2020, 18:10

15 sierpnia 2020, 17:42

Jak dla mnie najlepsza jest bozita . Ma dobry skład . Szwecka firma dba o jakość i z 95% karma jest wyprodukowana z surowcow ze Szwecji
Malanija
Posty: 32
Rejestracja: 07 czerwca 2019, 14:23

19 sierpnia 2020, 13:17

basia.star00 pisze:
15 sierpnia 2020, 17:42
Jak dla mnie najlepsza jest bozita . Ma dobry skład . Szwecka firma dba o jakość i z 95% karma jest wyprodukowana z surowcow ze Szwecji
tez u nas od dawna tylko bozita, najlepiej naszemu podchodzi, skonczyly sie problemy trawienne
Laura.kos
Posty: 21
Rejestracja: 15 sierpnia 2020, 17:39

09 września 2020, 21:25

Jeżeli dobrej jakosci to polecam bozite . Ma naprawdę dobry skald i jest jedna z lepszych karm premium na rynku .
klara.maj92
Posty: 35
Rejestracja: 20 lutego 2020, 17:25

19 listopada 2020, 11:20

Również polecam bozite . Moje pupilki ja uwielbiają
grazkafic
Posty: 5
Rejestracja: 02 listopada 2020, 12:28

25 listopada 2020, 20:45

Taka z wyższej półki to na pewno Caniwild, 80% mięsa, reszta to tez same dobre składniki, bo ma w składzie warzywa, owoce, zioła. Ogólnie warto, jak macie większy budżet na zarcie dla swojego psiego przyjaciela. Oczywiscie trzeba tez pamiętać o tym, że dieta musi być roznorodna, zwierzak nie moze jesc tylko i wyłącznie suchych kulek.
milecza
Posty: 3
Rejestracja: 27 października 2020, 11:46

25 listopada 2020, 20:52

Zgadzam się, że psia dieta musi być urozmaicona, a że my tak napawdę decydujemy co je nasz pieseł to trzeba się nieco dokształcić w temacie, żeby mu nie zaszkodzić
grazkafic
Posty: 5
Rejestracja: 02 listopada 2020, 12:28

25 listopada 2020, 22:19

Wiem, że Caniwild mozna kupić na followthenature.pl w troche niższej cenie. generalnie w sklepach online zoologicznych wychodzi taniej, nawet z przesyłką.
lenka85
Posty: 28
Rejestracja: 19 sierpnia 2020, 13:44

05 grudnia 2020, 13:43

Karma dla kota musi być przede wszystkim dobrej jakości. Trzeba czytać skład, bo czasem nie jest najlepszy... I przede wszystkim trzeba dostosować karmę do wieku i stanu zdrowia kota, zwłaszcza jak np. kot jest kastrowany. i dlatego kupuje karmy premium Bozita.
Indira
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2021, 22:42

24 marca 2021, 06:28

Mój pierwszy post, więc Witam Was i proszę o radę. Od tygodnia mam szczenię cao. Suczka ma prawie 5 m-cy. W hodowli karmiona RC giant puppy. Żeby oszczedzić dodatkowego stresu zwiazanego ze zmianą domu, suka dostaje tę samą karmę. Pies jest zdrowy o umiarkowanej aktywności, odchody w porządku.Planuje skarmić jeden worek i przejść na coś innego. Pani weterynarz popiera ten pomysł entuzjastycznie i zasugerowała acanę. Czy moglibyście polecić jeszcze jakieś karmy stosownie do wieku i docelowego rozmiaru, z budżetem do ok 13 zł/kg ? Czy karmy takie jak Brit Care, Nutra Gold Breeders Bag, Fitmin były by odpowiednie? Dzięki za pomoc.
niaiu
Posty: 111
Rejestracja: 12 stycznia 2021, 09:51

24 marca 2021, 08:08

Indira pisze:
24 marca 2021, 06:28
Mój pierwszy post, więc Witam Was i proszę o radę. Od tygodnia mam szczenię cao. Suczka ma prawie 5 m-cy. W hodowli karmiona RC giant puppy. Żeby oszczedzić dodatkowego stresu zwiazanego ze zmianą domu, suka dostaje tę samą karmę. Pies jest zdrowy o umiarkowanej aktywności, odchody w porządku.Planuje skarmić jeden worek i przejść na coś innego. Pani weterynarz popiera ten pomysł entuzjastycznie i zasugerowała acanę. Czy moglibyście polecić jeszcze jakieś karmy stosownie do wieku i docelowego rozmiaru, z budżetem do ok 13 zł/kg ? Czy karmy takie jak Brit Care, Nutra Gold Breeders Bag, Fitmin były by odpowiednie? Dzięki za pomoc.
Cześć! A zastanawiałaś się nad Eukanubą? U nas (owczarek niemiecki) w zasadzie ta sprawdza się najlepiej. Z tego co kojarzę, to z pewnością mieści się w tym podanym przez ciebie budżecie. Ma fajny skład no i smakuje pieskom :)
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

24 marca 2021, 08:49

Indira pisze:
24 marca 2021, 06:28
Mój pierwszy post, więc Witam Was i proszę o radę. Od tygodnia mam szczenię cao. Suczka ma prawie 5 m-cy. W hodowli karmiona RC giant puppy. Żeby oszczedzić dodatkowego stresu zwiazanego ze zmianą domu, suka dostaje tę samą karmę. Pies jest zdrowy o umiarkowanej aktywności, odchody w porządku.Planuje skarmić jeden worek i przejść na coś innego. Pani weterynarz popiera ten pomysł entuzjastycznie i zasugerowała acanę. Czy moglibyście polecić jeszcze jakieś karmy stosownie do wieku i docelowego rozmiaru, z budżetem do ok 13 zł/kg ? Czy karmy takie jak Brit Care, Nutra Gold Breeders Bag, Fitmin były by odpowiednie? Dzięki za pomoc.
Cześć! Bardzo się cieszymy, że jesteś z nami ;)
W naszym sklepie z pewnością znajdziesz wiele propozycji produktów, które przypadną Ci do gustu! Z czystym sercem polecamy ci DOLINA NOTECI Premium MIX 10 SMAKÓW - 30x800g
Ten zestaw mix smaków mokrej karmy sprawia, że pies będzie jadł ze smakiem, a Ty nie będziesz musiała martwić się o jego zdrowie. Karma dostarcza wielu cennych składników mineralnych i odżywczych :)

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-25802-DOLINA-NOTECI-Premium-MIX-10-SMAKOW-30x800g.html
Zapraszamy do naszego sklepu!
KrakVet.pl
stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

24 marca 2021, 08:59

ja używam mokrej karmy Dolina Noteci oraz wymiennie Eukanuby. Piesek jest zadowolony i widać że je ze smakiem
iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

24 marca 2021, 09:21

hej! ja swojemu pieskowi podawałam Farminę - kurczak z dynią. Świetny skład no i widać że pies je ze smakiem. Trochę droższa niż podany przez ciebie budżet, ale może warto spróbować. naprawdę jest świetna!
Indira
Posty: 2
Rejestracja: 23 marca 2021, 22:42

24 marca 2021, 10:52

Dzięki za wskazówki. Eukanuba raczej odpada, bo chcę zmienić karmę na lepszą niż RC tzn. mniej wypełniaczy zbożowych, lepiej przyswajalne składnik. Mokra karma jest ciekawym rozwiązaniem, ale czytam, że wymaga potrojenia dawki w stosunku do suchej, więc byłyby to min. 2 puchy dziennie, a to już grubo ponad budżet. Mam też wątpliwości, co odpowiedniego zbilansowania tej karmy dla szczeniąt ras olbrzymich. W każdym razie dzięki.
Eve_tim
Posty: 7
Rejestracja: 22 marca 2021, 17:25

27 marca 2021, 10:40

Hej,
Czy ktoś ma sprawdzoną suchą karmę niskotłuszczową dla psa z nawracajacymi biegunkami? To pewnie kwestią indywidualna i co jednemu pomogło nie musi się sprawdzić u drugiego, ale będę wdzięczna za sugestie od czego zacząć poszukiwania lekkostrawnej karmy :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość