POMOCY! kości;(

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

SleepingSun
Posty: 3463
Rejestracja: 28 stycznia 2011, 23:19

24 marca 2012, 20:06

moja kochana jędza dzisiaj wyciągnęła sobie z garnka stojącego na kuchence (!) dwa podudzia - garnka spryciula nawet nie przewróciła. Od czasu aż usłyszałam rozgryzanie 1 kości do mojego dobiegnięcia do kuchni prawie wszystko zjadła... O te większe kości się nie martwię (te szare 'szkielety') ale były tam dwie małe długie kości (te szpilki udało się uratować). Znowu dałam jej siemię, tym razem mielone rozpuszczone w wodzie. Dostała po pół kubka dwa razy do tej pory. Dobrze, że w krakowie są dyżury weterynaryjne...
dorota m
Posty: 398
Rejestracja: 12 września 2010, 12:54

24 marca 2012, 21:03

Bądz dobrej myśli!
SleepingSun
Posty: 3463
Rejestracja: 28 stycznia 2011, 23:19

24 marca 2012, 21:14

jestem, dziękuję:) czasem mnie tak zadziwia to jaka ona jest sprytna, szkoda że objawia się to w taki a nie inny sposób ;) puki co biega, skacze i się bawi więc myślę że nic jej nie będzie. Na wszelki wypadek znalazłam awaryjny nocny transport do lecznicy.
filodendron
Posty: 275
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 15:54

25 marca 2012, 01:08

SleepingSun pisze:moja kochana jędza dzisiaj wyciągnęła sobie z garnka stojącego na kuchence (!) dwa podudzia - garnka spryciula nawet nie przewróciła. Od czasu aż usłyszałam rozgryzanie 1 kości do mojego dobiegnięcia do kuchni prawie wszystko zjadła...
Przerobiłam kiedyś niemal identyczny scenariusz, tylko ze skrzydłami w głębokiej misce :) Zastanawiałam się, czy przypadkiem krzesełka sobie nie podstawił, bo inaczej - przy jego gabarytach - trudno to wytłumaczyć ;)
Nic nie było - normalnie strawił i zapomniał. Ja nie - już teraz odsuwam wszystko w głąb blatu/kuchenki :)
SleepingSun
Posty: 3463
Rejestracja: 28 stycznia 2011, 23:19

25 marca 2012, 11:09

no Kori to dziś nas zamęcza takimi bąkami że aż z domu wszyscy uciekli :D ja po zjedzeniu przez Kori garnka pulpetów też wszystko odsuwam, ale ona jest myślami zawsze krok przede mną ;)
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

13 kwietnia 2022, 09:01

Witaj!
Dbanie o odpowiednią dietę to obowiązek każdego właściciela. Musisz zadbać o to, aby pies miał dostęp zarówno do niezbędnego pokarmu, jak i także dla urozmaicenia do przysmaków. Są jednak produkty, których pies nie powinien spożywać.
Na naszym blogu możesz przeczytać tekst, z którego dowiesz się, co nie powinno pojawić się w diecie Twojego psa.
https://www.krakvet.pl/artykuly/czego-n ... jesc-pies/

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość