Polroczny pies nie je

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

asiakoko
Posty: 4
Rejestracja: 25 grudnia 2019, 12:05

18 kwietnia 2020, 18:03

Witam tak jak w tytule moj polroczny psiak nie chce jesc od kilku dni zalatwia sie normalnie, chociaz kupka jest w ciemnym kolorze bylam dzisiaj u weterynarza dostal zastrzyk na pecherz dlatego ze brownies bardzo duzo pije i bardzo duzo siusia wiec weterynarz stwierdzil ze przeziebiony pecherz ,a jesli chodzi o jedzenie to kazal czekac 3 dni i gdy pies nie zacznie jesc mam zglosic sie do niego znowu I teraz moje pytanie brzmi mam czekac faktycznie 3 dni wtedy bedzie tydzien jak pies prawie nic nie je czy szukac pomocy u innego weterynarza? Pozdrawiam
ekologiczny
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwietnia 2020, 17:05

29 kwietnia 2020, 18:04

Może to wina karmy? Próbowałeś różnych producentów? Często psy nie chcą jeść tego sklepowego świństwa. Poczytaj sobie w internecie ile chemii pakuje się do psiej karmy. Ja od jakiegoś czasu kupuję karmę REICO ze strony https://karmaorganiczna.pl . Nie ma w niej ani grama chemii i psy wciągają, aż im się uszy trzęsą.
rokio
Posty: 37
Rejestracja: 05 maja 2012, 11:50

28 maja 2020, 07:45

Warto spróbować podać inna karmę, psiakom tez najzwyczajniej może coś nie smakować, można kupować mniejsze paczuchy na początek żeby spróbować jakie smaki pasują.
iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

29 grudnia 2020, 09:12

asiakoko pisze:
18 kwietnia 2020, 18:03
Witam tak jak w tytule moj polroczny psiak nie chce jesc od kilku dni zalatwia sie normalnie, chociaz kupka jest w ciemnym kolorze bylam dzisiaj u weterynarza dostal zastrzyk na pecherz dlatego ze brownies bardzo duzo pije i bardzo duzo siusia wiec weterynarz stwierdzil ze przeziebiony pecherz ,a jesli chodzi o jedzenie to kazal czekac 3 dni i gdy pies nie zacznie jesc mam zglosic sie do niego znowu I teraz moje pytanie brzmi mam czekac faktycznie 3 dni wtedy bedzie tydzien jak pies prawie nic nie je czy szukac pomocy u innego weterynarza? Pozdrawiam
Cześć! Miałam podobny problem z moim psem. Gdy karma mu nie smakowała, to trochę zjadł z porcji a resztę zostawiał. Długo szukaliśmy idealnej suchej karmy dla niego. Najbardziej sprawdzają się puszki z Doliny Noteci i sucha karma z Wiejskiej Zagrody.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-27502-Wiejska-Zagroda-indyk-z-krolikiem-sucha-karma-dla-psa-9kg-PREZENT.html?query_id=1
W karmie znajdują się probiotyki, które wspierają organizm zwierzęcia. Ponadto, produkt jest odpowiedni dla zwierząt zmagających się z alergiami skórnymi i pokarmowymi. Delikatna receptura dba o organizm psa i wspiera jego funkcjonowanie.

Spróbuj znaleźć karmę, ktora będzie smakować Twojemu podopiecznemu, a jeżeli problem nie zniknie trzeba będzie znowu odwiedzić weterynarza, :(
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość