Pedigree dentastix

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

jakubplochow
Posty: 3
Rejestracja: 14 lipca 2016, 21:04

17 lipca 2016, 21:12

zaczałem podawać dentastix po wizycie na miesiacu zdrowych zebow od pedigree gdzie dostalismy detastix w prezencie za grzeczne achowanie i musze przyznac ze działa, piesek ma swiezy oddech, nie ma resztek pokarmu na zebach i kamien nie nachodzi.
Juz wczesniej podawałem produkty dotowe tj karmy pedigree i równiez byłem zadowolony z rezulatu, poki co pedigree to nasz zywiciel i nie zmieniam karmy
jowkow
Posty: 4
Rejestracja: 19 lipca 2016, 21:52
Lokalizacja: Warszawa

19 lipca 2016, 21:58

oj musze kupić ten Dentastix bo mój bishon niestety ma nieświeży oddech a śpi z nami więc nie jest to komfortowe
bozi
Posty: 4
Rejestracja: 14 lipca 2016, 09:35

20 lipca 2016, 13:45

Naprawdę nie rozumiem, czemu nazywać pedigree dentastix świństwem o od razu oskarżać o płatne reklamowanie. To, że produkt nie jest kosztowny, tylko ze średniej półki nie oznacza, że jest świństwem. Każda firma chyba ma swoich wielbicieli i przeciwników. Może lepiej przyjąć, że pedigree dentastix po prostu odpowiada znacznej części konsumentów. Skoro moja Luka, dosyć już wiekowa, od lat przegryza dentastix i jest naprawdę zdrowa, to dlaczego ma narzekać na wyroby pedigree? Pielęgnacja, dbanie o zdrowie naszych pupili jest tak samo ważne, jak dbanie o własne zdrowie, a nawet wazniejsze, bo zwierzak nie powie wprost i i nie określi precyzyjnie, co mu dolega. Produkty typu dentastix ułatwiają nam profilaktykę zdrowotną piesków czy innych futrzaków. Sprawdziłam i jestem zadowolona. Nie mam podstaw by krytykować ten produkt, a mam powody by chwalić. Tak po prostu.
Michallo
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2016, 14:29

22 lipca 2016, 12:58

Ja tam mojemu daję głównie resztki ze swojego jedzenia. Ale fakt, przydałby mu się świeższy oddech ;)
jakubplochow
Posty: 3
Rejestracja: 14 lipca 2016, 21:04

22 lipca 2016, 13:11

mam dorosłe psy i od samego poczatku podaje im tylko gotową karmę Pedigree, mokrą i sucha karmę oraz smakołyki np: Dentastix.
Dzieki Dentastix moje pieski mają zdrowe zeby, swiezy oddech i nie mają kamienia na zebach.
A dzieki karmie pedigree która posiada białko, witaminy i minerały moje pieski sa zdrowe, szczesliwe i najedzone

polecam
Sus88
Posty: 1
Rejestracja: 24 lipca 2016, 23:11

24 lipca 2016, 23:14

Na mojego psa to działa. Stosuję denta sticks od jakiegoś miesiąca i widze duża różnicę. Może to zalezy od rasy... Jak myślicie?

/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
mariawojtasz
Posty: 4
Rejestracja: 14 lipca 2016, 23:02

30 lipca 2016, 17:06

Ja również stosuje dla moich psów psie szczoteczki dentastix, i jestem bardzo zadowolona bo dentastix super działaja, usuwaja kamien na zebacg, masuja dziasła, odswiezaja oddech i zapewniaja moim pieska rozrywke
mariawojtasz
Posty: 4
Rejestracja: 14 lipca 2016, 23:02

30 lipca 2016, 17:06

Codzienna pielęgnacja zębów psa jest nieodzowna. Pedigree DentaStix są zalecane przez weterynarzy, ponieważ mogą pomóc utrzymać zęby i dziąsła Twojego psa w sile i zdrowiu.
Testy kliniczne wykazały, że przy codziennym karmieniu, unikalny kształt i powierzchnia ścierna Pedigree DentaStix może zredukować powstawanie płytki nazębnej i kamienia nazębnego nawet o 80%.
Pedigree DentaStix są w pełni strawne.

Pedigree DentaStix są oprócz tego niezwykle smaczne, tak że pies zapomni o całym świecie i gotów będzie wszystko zrobić, aby zasłużyć na tę formę nagrody.

Pedigree DentaStix w skrócie:

Oryginalny kształt
Specjalna struktura i aktywne cząsteczki czyszczące
Może zredukować powstawanie płytki nazębnej i kamienia nazębnego nawet o 80%
Rozmiary pasujące dla każdego psa
Pedigree DentaStix to wygodne rozwiązanie, w utrzymaniu zdrowych i mocnych zębów Twojego psa.
Awatar użytkownika
SebaA
Posty: 4
Rejestracja: 27 lipca 2016, 17:39

02 sierpnia 2016, 12:54

Czasem trzeba niestety robić operację na zęby. Póki się da to trzeba dbać w inny sposób.
agaka123
Posty: 14
Rejestracja: 07 grudnia 2015, 08:05

02 sierpnia 2016, 13:12

Polecam również, naprawdę odkąd podaje swojemu dentastix wydaje się, że stan dziąseł się poprawił a oddech to już na pewno. Warto dbać o zęby swojego psiaka, a jeśli jest taki prosty sposób, do tego niezbyt kosztowny i przyjemny dla psa to dlaczego nie!!!
Klaudiusz654
Posty: 1
Rejestracja: 01 sierpnia 2016, 23:45

02 sierpnia 2016, 13:12

Dokładnie, dbajmy póki nie jest za późno.
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2018, 16:09 przez Klaudiusz654, łącznie zmieniany 1 raz.
PeaK
Posty: 3
Rejestracja: 15 sierpnia 2016, 03:25

15 sierpnia 2016, 03:34

Nie wypowiadam sie na temat opisywanego tutaj produktu. Dawalem mojemu psu pare razy, jednak ze wzgledu na alergie pokarmowa, drapal sie po tym jak oszalaly musialem wiec odstawic.

Zwracam jednak uwage na inna rzecz, mianowicie usilne zachwalanie produktu przez uzytkownika "M Ceregrzyn".
Wystarczy 1 minuta, wpisanie frazy "m ceregrzyn pedigree" w google i otrzymujemy:

1) PSY RASOWE KOMPENDIUM RAS PEDIGREE M. CEREGRZYN
2) Jako lider wśród producentów karmy dla psów, Pedigree® ma możliwość ... Michał Ceregrzyn, kierownik ds. żywienia zwierząt Mars Polska: „
3) Michał Ceregrzyn, kierownik naukowy ds. żywienia zwierząt Mars Polska

Panie ,jak Pan juz tak reklamujesz produkty firmy w ktorej pracujesz, to chociaz zarejestruj konto firmowe i przedstawiaj sie jako przedstawiciel PEDIGREE, tak aby kazdy mial uczciwa mozliwosc oceny tresci oraz intencji Pana postów.
julka7676
Posty: 3
Rejestracja: 19 grudnia 2012, 21:58

16 sierpnia 2016, 17:35

Mój pies póki był młody - też jadł te kostki na zęby. Niestety z wiekiem było mu coraz ciężej je pogryźć i musieliśmy przejść na inne, bardziej miękkie.
Sylwiia
Posty: 9
Rejestracja: 24 sierpnia 2016, 11:17

24 sierpnia 2016, 11:22

Spotkałam się z wieloma opiniami. Osobiście unikam tego typu produktów. Dla minie to sama chemia.
May.o
Posty: 1
Rejestracja: 03 sierpnia 2020, 21:38

03 sierpnia 2020, 21:41

Kupilam te przysmaki i jeszcze ich nie wyprobowalam. Patrząc na skład, gdzie na pierwszym miejscu są zboża, które nie są zbyt dobre dla psów wątpię żeby działało
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość