Owczarek niemiecki Opinie o BRIT Fresh Beef & Pumpkin

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Hipssy
Posty: 1
Rejestracja: 07 czerwca 2021, 19:46

07 czerwca 2021, 20:00

Dzień dobry wszystkim forumowiczom
Jestem nowa członkinią na forum. Mam kilka pytań dot. karmy dla psa. Mój pupil nazywa się Hipssy. Jest to długowłosy owczarek niemiecki w wieku 6 miesięcy. Waga 21 kg. Karmiona głównie Acana heritage puppy and Junior. Co drugi dzień wołowinka, jajeczko, jakiś twarożek. Myślę nad zmianą karmy ponieważ ostatnio coś grymasi przy jedzeniu, może się przejadła? Chodzi o to, że jak jej się na sypie kuleczek, podejdzie, powącha, odejdzie na jakąś chwilę, ale później do niej wraca i ją zjada. Dostała na brzuszku kilka takich brązowoczerwonych plamek. Więc poszukuję jakieś innej, dobrej karmy dla mojej suni. Możecie mi coś polecić?
Co myślicie o karmie BRIT Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints ? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Pozdrawiam cieplutko ☺️
JJanka
Posty: 75
Rejestracja: 21 maja 2021, 07:54

08 czerwca 2021, 07:42

Mnie niepokoją te plamki... konsultowałaś to z lekarzem? A co do karmy, ja podawałam karmę Brit mojemu owczarkowi jak był mały - wtedy mu smakowało :)
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

09 czerwca 2021, 08:24

Cześć!
Karma BRIT Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints to doskonała propozycja suchej karmy z wołowiną dla szczeniąt ras dużych.
Nasi Klienci od samego początku ją pokochali. Dlaczego? Ponieważ wyróżnia się wspaniałym składem i niesamowitym smakiem. BRIT Fresh Beef & Pumpkin Puppy Large Growth & Joints zawiera świeże mięso i cenne składniki odżywcze, które doskonale wspierają rozwój i funkcjonowanie szczeniaka.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-25580-BRIT-Fresh-Beef-Pumpkin-Puppy-Large-Growth-Joints-12kg.html
Sprawdź sam! ;)
KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość