Labradorek

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

pienkos80

21 grudnia 2004, 13:29

Witam!!!!!!!!!!!!!

Mam siedmiotyg. labradorka (piesek) i mam pytanko jaka karma byla by najlepsza dla niego, bo slyszalem ze Royal badz Eukanuba. Jesli ktoras z tych lub nawet inna bardzo bym prosil o podanie konkretnej nazwy bo jest ich strasznie duzo

Z gory dziekuje :D

B.P.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

25 grudnia 2004, 22:29

dla labladora nadają się karmy wszystkie dla szczeniat srednich ras czyli z dopiskiem junior lub junior medium, Bardzo dobrej jakości są karmy, royal, eucanuba, hills. Są to karmy pełnoporcjowane i nie wymagają dodatkowego suplementowania preparatów witaminowo mineralnych. Oczywiście wszystkie inne karmy też się nadają. Do części jednak z nich należy dodatkowo podawac prepatary witaminowo- mineralne
Gość

04 maja 2005, 16:08

nie labladora bo nie ma takiej rasy tylko labradora.
Poza tym labrador jest psem duzej nie sredniej rasy wiec karmy dla niego powinny byc junior maxi a nie medium!!!!
Gość

04 maja 2005, 19:05

jest Pan wielkim cenzorem jeśli pan łapie za litery. Proszę pamiętać, że rasy średnie to rasy do 25 kg rasy duże to rasy powyżej 25 kg. LabRador stoi na ich granicy ponieważ jak sam pan wie suczka powinna ważyć 27-32 kg samiec 30-35 kg i to nie da się tych wzorców przyjąć jak sztywne bo są i mniejsze i większe labradory czemu poleciłem karmy ras medium. Dlatego że podanie karmy medium i maxi jest dopuszczalne ale aby dokładnie ją dobrać trzeba ocenić psa. Proszę podpisywać posty gdyż anonimów nie tolerujemy na naszym forum. J.Orzeł.
Gość

11 listopada 2006, 12:51

dla labladora nadają się karmy wszystkie dla szczeniat srednich ras
"dochtorze" :mrgreen: labrador to pies ras dużych jeśli chodzi o wybór karmy 8)
psiulka
Posty: 40
Rejestracja: 08 grudnia 2005, 19:36
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

11 listopada 2006, 21:01

RC ma specjalną karmę dla labradorów ;) np. tu http://www.krakvet.pl/product_info.php? ... ts_id=3086
Gość

12 listopada 2006, 18:36

psiulka pisze:RC ma specjalną karmę dla labradorów ;) np. tu http://www.krakvet.pl/product_info.php? ... ts_id=3086
+pojemnik gratis i inne atrakcje równiez polecam sklep :D :lol:
GortekZ
Posty: 27
Rejestracja: 08 lutego 2020, 16:26

29 marca 2020, 11:54

mogę polecić karmę Bozita ,jest produktem najwyższych standardów i należy do grupy produktów premium i super premium zawierają odpowiednie proporcjie mięsa, tłuszczy, warzyw, owoców i ziół . karmy nie zawierają antybiotyków, GMO, soi, cukru, sztucznych dodatków czy tez barwników .
Franciszka17
Posty: 24
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 20:12

29 marca 2020, 21:58

Polecam karmy szwedzkiej marki Bozita, to pełnowartościowe karmy o wysokiej jakości, nie zawierają antybiotyków, GMO, soi, cukru oraz sztucznych dodatków. W przypadku labradora trzeba wybierać karmy dla psów średnich i aktywnych, bogate w kwasy omega 3 i 6
olga.noga
Posty: 13
Rejestracja: 25 marca 2020, 14:52

30 marca 2020, 21:35

Od dwóch lat kupuje bozite. Zawsze zamawiam ja online wiec po zoologicznych nie szukam
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość