kurze łapki

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Gość

29 czerwca 2006, 20:56

DamaKier
Po co wkładać tyle pracy w gotownie skoro ten sam kolagen jest w surowych?

Gościu ja wierzę w te artykuły, napisałam otym w tym wątku gdzie wklejono te artykuły.
DamaKier
Posty: 1130
Rejestracja: 03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

30 czerwca 2006, 00:45

No więc dlatego napisałam, ze można przyrządzac i tak i tak :wink: Przy surowych nie będzie galaretki, którą psy bardzo lubią. Możemy więc robić na zmianę- raz gotować a raz dawać bez gotowania.

Co do karm suchych temat jest oddzielny i radze nie mieszać topików

Pozdrawiam

Ania i koty
lida

31 lipca 2006, 01:29

Ugotowalam kiedys lapki i dalam jedna psu.
Jak ja rozdryzl to az mnie strach oblecial bo kosci rozlupaly sie na tak ostre igly!!!!
Czy jak sie daje surowe to dzieje sie tak samo???

Czy moge wyrzucic te lapki i dawac samiutka galaretke??? Przeciez pies moze sie pokaleczyc!
ATA
Posty: 3042
Rejestracja: 30 grudnia 2005, 16:56

31 lipca 2006, 08:28

Szkoda byłoby dawać samą galaretkę-lepiej po ugotowaniu wybrać wszystkie kości :wink:
Dinka94

31 lipca 2006, 10:35

a zdrowe jest podawanie psu wędzonych kurzych łapek kupionych w zoologicznym?
Gość

31 lipca 2006, 10:45

Lida jeżeli zaóważyłaś, że twój pies porządnie żuje każdą kostkę to nie ma sie co obawiać. Mój piesio je kości od małego ( ugotowane ) i nigdy mu nic nie było ponieważ bardzo dokładnie gryzie nawet najmniejszą kostkę. A gdy żeczywiście przytrafi się jakaś rozłupana kostka, z ostrymi zakończeniami to mały sam ją zostawia na dywanie i szuka lepszych kąsków. Natomiast, gdy twój pupilek połyka kostki w całości, nie przeżuwając ich to zrezygnowałabym z podawania mu kości drobiowych.
artur3888

04 września 2017, 15:44

Ja tam daje co drugi dzień łapki surowe w takiej formie jak kupiłem a nie te obleśne karmy na GMO cena 1,3zł/kg.
Awatar użytkownika
OlkaDorobowska94
Posty: 23
Rejestracja: 08 września 2017, 12:19

08 września 2017, 12:25

Niestety dla moich zwierzątek mało co zostaje, bo sama uwielbiam sobie pojeść kurzych łapek :P Obrzydliwe, wiem :P
2255kk
Posty: 1
Rejestracja: 28 września 2017, 09:41

28 września 2017, 10:05

Moja sunia przepada za galaretą z kurzych łapek. Surowymi łapkami też nie gardzi :D Jest na diecie ( mamy do zrzucenia 3kg), ale staram się żeby codziennie zjadła 1 łapkę lub mały kubek galarety. Udało mi się znaleźć sklep spożywczy, w którym łapki są zawsze dostępne. Porcja na 3 dni: 6 kurzych łapek dzielę na mniejsze części, 1 marchewkę w kostkę i pokrojoną natkę pietruszki zalewam wodą tylko do przykrycia i gotuję przykryte na małym ogniu przez 1,5h. Gdy rosół ostygnie przekładam do 3 filiżanek i wstawiam na noc do lodówki.
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

25 lutego 2022, 13:14

Witaj!
Prawidłowe żywienie naszych czworonogów ma ogromne znaczenie dla ich zdrowia i funkcjonowania. Zastanawiasz się, jak znaleźć idealną dietę dla psa? Jeśli nie wiesz, jak skomponować dietę i na jakich składnikach powinna się ona opierać - koniecznie zajrzyj na naszego bloga.
https://www.krakvet.pl/artykuly/jak-pow ... ojego-psa/
Z tekstu dowiesz się, jak powinna wyglądać odpowiednia dla psa dieta.

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość