Jaka sucha karma dla sznaucera miniaturka ?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Kaja1500

23 maja 2011, 13:45

Robert A. pisze:W karmach suchych nie istnieje słowo najlepsza.
Dlaczego tak sądzisz? Według mnie jest. Chodzi o skład i wartości odżywcze
Kaja1500

23 maja 2011, 13:47

Ania Z. pisze:Ludzie to jest forum dla porad do karmienia sznaucerów, a nie jakieś wolne forum do kłótni i pogaduszek! Dobra, wrócę do tematu, ja też mam sznaucerka miniaturke, który ma 3 miesiące i po waszych poradach planuję zmienic karme, bo uzywam jeszcze royal canin mini starter, bo mi została jeszcze jedna torba, chyba zmienie na tą pronature czy jak jej tam, na forach jest dużo dobrych komentarzy o niej, a już mniej dobrych komentarzy ma royal, więc jeszcze się zastanowię...

Nie wiem, jak moja suczka zareaguje na zmiane karmy... Macie porady, jak przystosowac ją do nowej karmy?
Ja radzę mieszac stopniowo obie karmy, aż w końcu piesek przyzwyczai się do nowej karmy. Tak ja zrobiłam i po tygodniu mieszania się udało :)
Ania Z.

23 maja 2011, 14:04

Dzięki Kaja, ale jeszcze się zastanowię nad zmianą karmy i poszukam na innych forach
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

23 maja 2011, 14:55

Nikt się nie kłoci,a skoro nie zrozumiałaś mojej aluzji co do karmy to znaczy,ze zaczynasz dopiero przygode z suchymi karmami, bardzo duzo cennych wiadomości masz na Naszym forum w temacie "najlepsza karma" tylko trzeba poczytać.
Chefrenek
Posty: 509
Rejestracja: 01 października 2007, 15:25

23 maja 2011, 16:02

Chyba ktoś tu nadaje z dwóch kont. :D
MarekK
Posty: 126
Rejestracja: 18 kwietnia 2010, 00:59

24 maja 2011, 00:29

Chefrenek pisze:Chyba ktoś tu nadaje z dwóch kont. :D
to tak jak gra w szachy ze samym sobą :)
Gość

12 października 2012, 21:39

MarekK pisze:tez odradzam Royala, Eukanube i mniej Hilsa, polecam to czym aktualnie karmie = Pronature Holistic , jest to jedyna karma ze składnikami organicznymi
Też karmiłem swojego pupila tą karmą, ale miał po nie bardzo matową sierść i zrezygnowałem z niej, na rzecz proformance lamb and rice której pies nie lubi zbytnio ale ma lepsze włoski, teraz nadal poszukuję czegoś co z chęcią schrupie i przy okazji będzie się ładnie prezentował.
Myśłicie że acana grasslands to zapewni?
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

14 października 2012, 20:40

Pamiętaj,nie wszystko zależy od karmy czasami jest kilka problemów po drodze,a właściciele za wszystko obarczają karmę .
Polaaaa88

16 listopada 2018, 10:18

Jak kupuje bozite flavour plus . Nam się mega sprawdza .
Swieze mięso renifera i smaczny kurczak ze szwedzkich gospodarstw odpowiadają za wyjątkową intensywność smaku co mojemu psu bardzo pasuje .
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość