Jaka karma najlepsza dla Golden Retrievera?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Gość

11 października 2018, 09:35

Ja znalazłam taka firmę karm jak bozita i ja kupuje . Uważam ze ma dobry skład . Jest bez GMO i koserwantow . Do tego można wybrać karmę ze zbożami albo bez co u nas jest mega plusem bo Punio jest uczulony na zboża.
Polaaaa88

25 listopada 2018, 19:43

Karmę o dobrej jakości należy wybierać. Dobrać ja odpowiednio do wielkości psa . Ponieważ dorosłemu psiakowi nie kupi się karmy dla małego psiaka bo inne wartości odżywcze potrzebuje. Dowiedziałam się o tym w zoologicznym kupując karmę . Pani poleciała mi bozite i powiem ze świetnie się sprawdza . Ma dużo witamin i jest robiona ze składników wysokiej jakosci .
Awatar użytkownika
tiagothegolden
Posty: 3
Rejestracja: 17 lutego 2021, 08:19

17 lutego 2021, 08:40

:wink: polecam DOLINĘ NOTECI
stokrotka
Posty: 107
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:22

17 lutego 2021, 08:57

Hej, hej ja swojemu podaję Dolinę Noteci. W krakvecie jest taki fajny zestaw :) 30 puszek w różnych smakach, więc karma na dłuższy czas a w dodatku smak się nie nudzi pieskowi.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-25802-DOLINA-NOTECI-Premium-MIX-SMAKOW-30x800g.html
Jest bardzo smaczna, widać że pieskowi smakuje, a ja mam spokojną głowę, że mój kochany dostaje najlepszy posiłek na jaki zasługuje!
orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

18 lutego 2021, 08:13

U mnie doskonale sprawdza się Taste of the Wild :) jest smaczna, ma bardzo dobry skład, a mój piesek ją uwielbia! Dodatkowo wydaje mi się, że odkąd ją podaje, to u mojego czworonoga poprawiła się kondycja sierści :)
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

18 lutego 2021, 09:17

Witajcie! :wink:
W naszym sklepie oferujemy szeoki wybór karm dla rasy Golden Retriever. Jednak śmiało możemy powiedzieć, że nasi Klienci pokochali EUKANUBA Adult Golden Retriever 12kg. To karma wysokiej jakości, która świetnie wspiera organizm czworonoga, pozytywnie wpływa na kondycję skóry i sierści.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-20012-EUKANUBA-Adult-Golden-Retriever-12kg.html?query_id=1
Składniki mineralne i witaminy zawarte w składzie karmy wspierają psy w ich codziennym funkcjonowaniu. Golden Retriever jest aktywny i towarzyski, dlatego tak ważne jest, aby otrzymywał odpowiednią dawkę witamin i minerałów w trakcie posiłku.

Zapraszamy do naszego sklepu!
KrakVet.pl
niaiu
Posty: 111
Rejestracja: 12 stycznia 2021, 09:51

24 lutego 2021, 08:04

asik pisze:
07 lipca 2005, 10:00
Proszę o pomoc w kwestii wyboru najlepszej karmy dla Golden Retrivera - za 2 tygodnie odbieram suczkę. A karm jest całe mnóstwo... Prosze o pomoc właścicieli Goldenów - w końcu praktyka czyni mistrza... :)
Hej, ja podawałam karmę bezzbożową BRIT Care Grain-Free Adult Large Breed salmon & potato 12 kg Piesek zajadał ze smakiem, miał dużo energii i chęci do działania. Także polecam. A bezzbożowa formuła była całkowicie bezpieczna i odpowiednia dla pieska.
lenka85
Posty: 28
Rejestracja: 19 sierpnia 2020, 13:44

02 czerwca 2021, 09:15

Karma Bozita jest z dobrym składem bez zapychaczy żadnych bez zbóż , mają bardzo dużo smaków u mnie ją uwielbiają zwierzaki.
maczek1
Posty: 72
Rejestracja: 02 czerwca 2021, 07:47

21 października 2021, 07:59

Ja podaje mojemu sierściuchowi Wiejską Zagrodę (obecnie z tuńczykiem i śledziem). Bardzo mu smakuje ta sucha karma a ja mam pewność, że piesek dostaje wartościowy pokarm, który wspiera nie tylko jego organizm, ale także prawidłowe funkcjonowanie i wygląd ;)

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-27080-Wiejska-Zagroda-tunczyk-i-sledz-sucha-karma-dla-psa-20kg.html
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

05 listopada 2021, 12:00

Cześć!
Dobór odpowiedniej karmy ma ogromne znaczenie! Od tego zależy prawidłowe funkcjonowanie naszych podopiecznych. Seria Royal Canin BHN to bardzo dobry wybór jeśli zależy Ci na wsparciu Twojego zwierzaka na każdym etapie. Indywidualny sposób doboru składników sprawia, że potrzeby wszystkich ras są realizowane na najwyższym poziomie.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat serii Royal Canin BHN koniecznie zajrzyj na nszego bloga ;)!

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/prezentacja-karm-z-serii-royal-canin-bhn-dla-konkretnych-ras-dlaczego-warto/
Zapraszamy do lektury!
KrakVet.pl
MariaBob2002
Posty: 5
Rejestracja: 31 stycznia 2022, 08:16

31 stycznia 2022, 08:25

Poleciłabym Ci sprawdzić kilka karm żeby ustalić najlepszą dla twojego psa, każdy pies jest inny. Ja kupuję z mpireshop.pl dla mojego owczarka.
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

14 października 2022, 10:50

Cześć.
Każde zwierze do prawidłowego rozwoju oraz dobrego samopoczucia będzie potrzebować zbilansowanej i optymalnej diety, która dostarczy jej wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Dlatego warto sięgnąć po produkty, które dostarczą reprezentantowi tej rasy tych niezbędnych składników. Obowiązkiem właściciela jest więc zapoznanie się z potrzebami czworonoga, aby ten mógł wieść szczęśliwe i spokojne życie.
Jeśli szukasz idealnej karmy dla Golden Retrievera odwiedź nasz blog. W poradniku przeczytasz o cennych wskazówkach, dzięki którym idealnie dobierzesz karmę.

https://www.krakvet.pl/artykuly/karma-d ... powiednia/

KrakVet.pl
meggieno
Posty: 4
Rejestracja: 28 lipca 2016, 15:28

30 października 2022, 22:23

mam retrivera i bardzo smakuje mu karma od royal canin, już od jakiegoś czasu ja kupuję. Odpowiada mi skład, widać że jest dobrze dopasowany do potrzeb rasy, mój golden to już staruszek i muszę uwazać z tyciem bo lubi jeść ;) ale karma jest tak zbilansowana że nie ma problemu
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość