Dieta dla shih-tzu

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

rakelo23
Posty: 3
Rejestracja: 19 października 2020, 19:37

27 października 2020, 17:50

Póki co to ja przeglądam strony takie jak https://stalowezdrowie.pl/ w poszukiwaniu diety dla siebie, ale za wszelkie porady na temat diety dla psów również Wam bardzo, ale to bardzo dziękuję!
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

29 stycznia 2021, 10:00

marbi-82 pisze:
01 stycznia 2008, 22:20
Witam wszystkich. Mam małe pytanko. Moją 3,5 miesięczną sunię karmię suchą karmą RC dla szczeniąt i pasztecikami firmy Annimonda. Dostęp do suchego pożywienia ma cały czas. Oprócz tego dostaje jeden cały pasztecik dziennie(150g.) i na wieczór biały ser - tak ok. 75g. Zastanawia mnie czy nie je za mało lub za dużo. Czy to prawidłowa dieta? Ostatnio ma problemy z kupką. Nie ma prawidłowej konsystencji. Nie jest rzadka ani twarda. Zdarza się że w kupce ma kawałki jakiegoś śluzu lub galaretki. Dodam że zdarza się że dostanie parę cząstek mandarynki. Czy może jeść owoce w tym wieku? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Witaj!
Odpowiednio dobrana dieta to podstawa zdrowia i prawidłowego funkcjonowania zwierząt. Na etykietach każdej karmy powinny być informacje żywieniowe, na ich podstawie musisz dobrać porcję dla Twojego psa. Warto również w tej kwestii skonsultować się z weterynarzem, który z pewnością pomoże rozwiązać problem. :wink:
Na naszym blogu znajdziesz poradnik Jak karmić Shih Tzu?. Rasa jest bardzo wymagająca, zwłaszcza jeśli chodzi o żywienie. Dieta wpływa przede wszystkim na kondycję ich skóry i sierści. Te z kolei są ich znakiem rozpoznawczym, więc warto o nie zadbać!

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/artykuly/jak-karmic-shih-tzu/
Gorąco zapraszamy do lektury!
KrakVet.pl
blake111
Posty: 90
Rejestracja: 15 stycznia 2019, 14:11

07 maja 2021, 08:56

Przede wszystkim schowaj jedzenie. Pies nie powinien mieć stałego dostępu do pokarmu. Najlepiej go karmić o wyznaczonych porach, np. rano i wieczorem. Jeżeli zauważyłeś problemy z wydalaniem u psa, to warto odstawić wszystkie dodatki jakie mu podajesz i zostawić wyłącznie karmę suchą. Wtedy zobaczysz czy coś się polepszy czy nie. Jeżeli problem nie zniknie, warto skontaktować się z wetem.
joannanawrot
Posty: 20
Rejestracja: 31 stycznia 2022, 08:26

31 stycznia 2022, 08:36

Sprawdź karmę z empireshop.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość