Brit

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

03 lutego 2012, 15:19

Pięknie się reklamują z tą karmą,a jak się sprawdza?
Nie pasuje mi w składzie ta kukurydza.
anulkac
Posty: 148
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 23:04

03 lutego 2012, 15:25

Według mnie jest ok. Karmię trzeci tydzień. Qpale małe, bąków toksycznych brak. Młody się ładnie zaczyna zaokrąglać. Smakuje mu. Sierść zaczyna się robić taka mięciutka. Czyli ogólnie jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

03 lutego 2012, 17:53

Bardzo jestem ciekaw jak psiak bedziewyglądał po kolejnych tygodniach.Początek brzmi obiecująco.
japanisze
Posty: 326
Rejestracja: 14 marca 2011, 22:35

06 lutego 2012, 20:16

anulkac pisze:Japanisze też zarzekała na Mera i objawy były łudząco podobne do tych naszych.
Bo bulwy to nie są normalne psy - to są nadpsy ;) :lol:
Za to wielu właścicieli buldożków chwali Forzę; ja osobiście nie miałam styczności z tą karmą.
gina11
Posty: 329
Rejestracja: 24 marca 2012, 17:02

25 marca 2012, 09:45

karmiłam swojego psa zwykłym britem. tzn. dla szczeniat ras duzych/l a potem olbrzymich/xl. karma bardzo mu pasowała. sierść pięknie sie błyszczała, apetyt w sam raz, co do kup to zawsze robił duże. karma wypadła lepiej na moim psie niż np. josera, bosch, fitmin cz tańsza purina.
Norberto

01 stycznia 2013, 20:25

Karma ma bardzo dobry skład w porównaniu do ceny jaką trzeba za nią zapłacić. W składzie jest ponad 40% mięsa (białko około 25-30%). Purina w podobnej cenie ma około 10% mniej.
Karmiłem nią mojego owczarka przez miesiąc. Sierść się błyszczy, a piesek zdrowo się załatwia (w sensie twarde dowody). Karma dość wydajna, pies najada się mniejszą ilością niż wspomnianą wcześniej Puriną. Jeśli chcemy mieć w miarę dobrą karmę zapewniającą 100% zapotrzebowania za dosyć niską cenę to jest to dobry wybór.
Ela_bassety
Posty: 9
Rejestracja: 14 września 2011, 14:43

09 stycznia 2013, 10:12

Robert A. pisze:Pięknie się reklamują z tą karmą,a jak się sprawdza?
Nie pasuje mi w składzie ta kukurydza.
....no właśnie ta kukurydza w Forzie10, koszmar, jak moja suka się po tym drapała, uszy zapaskudzone, a miałam taką nadzieję bo karma niby dla alergika, i ze ta kukurydza jest jakaś "spoechjalna" :shock: ale niestety, w życiu żadnej Forzy w takim składzie kukurydzianym,..natomiast Brit CARE, sprawdzony wielokrotnie wypróbowany, z czystym sumieniem polecam, zwykłego Brita nie próbowałam
filodendron
Posty: 275
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 15:54

09 stycznia 2013, 10:35

Czy ktoś ma doświadczenie z karmieniem bezzbożowym Brit venision, albo może ma tę karmę i mógłby podać skład z opakowania?
W necie stoi mięso z dzika na pierwszym miejscu składu - nie suszone/dehydratyzowane/mączka tylko po prostu mięso, czyli świeże, czyli nie ma go tam aż tak dużo chyba?
Ela_bassety
Posty: 9
Rejestracja: 14 września 2011, 14:43

09 stycznia 2013, 10:54

ja karmiłam Brit Care na zmianę albo jagnięcina albo dzik bezzbożowy, różnicy nie widziałam po suce, obydwie karmy smakowały i nie było żadnych sensacji , dla alergika mogę polecić zdecydowanie, ale nie mam worka niestety aby skład podać,
hubert2212

09 stycznia 2013, 11:05

filodendron pisze:Czy ktoś ma doświadczenie z karmieniem bezzbożowym Brit venision, albo może ma tę karmę i mógłby podać skład z opakowania?
W necie stoi mięso z dzika na pierwszym miejscu składu - nie suszone/dehydratyzowane/mączka tylko po prostu mięso, czyli świeże, czyli nie ma go tam aż tak dużo chyba?
Nie widziałem składu procentowego karmy, ale jeśli podają same mięso niepodane obróbce, to nie ma go w suchej masie zbyt dużo (75% mniej niż podadzą na opakowaniu). Na drugim miejscu skrobia..... Ja bym karmę ominął.
filodendron
Posty: 275
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 15:54

09 stycznia 2013, 13:28

No właśnie inne Brity Care są na bazie mączek, a tu taki "myk" i niby karma bezzbożowa a białka mniej niż w tych z ryżem.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

09 stycznia 2013, 21:12

hubert2212 pisze:
filodendron pisze:Czy ktoś ma doświadczenie z karmieniem bezzbożowym Brit venision, albo może ma tę karmę i mógłby podać skład z opakowania?
W necie stoi mięso z dzika na pierwszym miejscu składu - nie suszone/dehydratyzowane/mączka tylko po prostu mięso, czyli świeże, czyli nie ma go tam aż tak dużo chyba?
Nie widziałem składu procentowego karmy, ale jeśli podają same mięso niepodane obróbce, to nie ma go w suchej masie zbyt dużo (75% mniej niż podadzą na opakowaniu). Na drugim miejscu skrobia..... Ja bym karmę ominął.
Nie ma nic złego w ziemniakach dla psów.
Deedson
Posty: 1
Rejestracja: 24 stycznia 2013, 16:21

24 stycznia 2013, 16:24

No właśnie tez się zastanawiam, moja psica jakoś nie za bardzo szaleje na jego punkcie.
hubert2212

24 stycznia 2013, 21:42

Robert A. pisze:
hubert2212 pisze:
filodendron pisze:Czy ktoś ma doświadczenie z karmieniem bezzbożowym Brit venision, albo może ma tę karmę i mógłby podać skład z opakowania?
W necie stoi mięso z dzika na pierwszym miejscu składu - nie suszone/dehydratyzowane/mączka tylko po prostu mięso, czyli świeże, czyli nie ma go tam aż tak dużo chyba?
Nie widziałem składu procentowego karmy, ale jeśli podają same mięso niepodane obróbce, to nie ma go w suchej masie zbyt dużo (75% mniej niż podadzą na opakowaniu). Na drugim miejscu skrobia..... Ja bym karmę ominął.
Nie ma nic złego w ziemniakach dla psów.
Oczywiście, że nie ma, jeśli nie jest ich w karmie zbyt dużo. Nie ma podanego składu procentowego, a wymienione są na drugim miejscu, więc domyślam się, że nie stanowią raczej małego dodatku w karmie.
Ricky
Posty: 1
Rejestracja: 19 marca 2013, 14:18

19 marca 2013, 14:24

Witam :) Ja mogę zdecydowanie polecić Brita, dajemy go od najmłodszych chwil naszemu Labowi i jest super!. Nie ma bąków, kupki zbite i masa ciała tez ok ! Moge tylko polecic u nas się sprawdził!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość