brit-drapanie

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

magdalejn23
Posty: 3
Rejestracja: 21 czerwca 2019, 16:20

19 lipca 2019, 13:04

Witam! Mam suczkę, która niedługo bedzie miala 7miesiecy (waga 5kg w typie yorka).
Od ok. miesiąca jest na Brit Care Puppy- Jagnięcina z Ryżem. Niby wszystko okej, kupy są zwarte i robie je ok 2 dziennie. Karma w smaku troche słaba bo pies raz podejdzie i zje, a raz omija miske.. jak sie da z ręki to jako tako zje. Zauważyłam, że sie drapie sporo :| chce jej zmienić również na brit care, ale w wersji ziemniaki z lososiem(free grain).
Możecie polecić jakies karmy, które są hipoalergiczne? wczesniej jak jadła Josere to miała uczulenie na jednym oku(czerwona spojówka, spuchnieta powieka i drapanie) i w uchu swedząca plama. Jadła rą dwa razy i za każdym razem po ok tygodniu wychodzilo uczulenie. Po lekach i zmianie na brit jest okej, alw drapie sie sporo.. i poszukuje karmy co nie uczula.

Jeśli ktoś posiada karme brit care z ziemniakami i łososiem to prosze napiszcie czy granulki nie są mega twarde. Gdzieś czytałam, że są i pies jesc nie chce.
Błażej
Posty: 56
Rejestracja: 19 października 2018, 17:30

15 sierpnia 2019, 15:03

Czynnikiem wyzwalającym tą alergię może być np. jagnięcina , która jest zawarta w tej karmie. Czy pies jest zabezpieczony na pchły i kleszcze?
Pozdrawiam
polalajla
Posty: 34
Rejestracja: 26 grudnia 2019, 16:49

19 lutego 2020, 12:04

Moj tez się drapał po bricie , zmieniłam na bozite i już jest ok . Ta karma nie powoduje uczuleń .
klara.maj92
Posty: 35
Rejestracja: 20 lutego 2020, 17:25

21 lutego 2020, 14:12

U nas tez króluje bozita. Karma jest z wyselekcjonowanych składników i dobrej jakosci .
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość