Berneńczyk szczeniak pytanie ..

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

izaibela

15 lutego 2015, 19:13

Mam 3 i pół letniego berneńczyka, utrzymuję kontakt z hodowcą, matka mojego bernusia ma już 7 lat i jest w bardzo dobrej kondycji, młodsza siostra mojego bernusia ma 2 i pół roku też ma już uprawnienia hodowlane. Wszystkie trzy psiaki, są super zdrowe, tak że z tą chorowitością to trochę przesada. Ja sama się naczytałam o różnych dolegliwościach tej rasy i jak gdzieś spotkamy na wyjazdach właścicieli innych bernusiów, to zawsze pytam o zdrowie ich pupilków. Generalnie, nikt nie narzeka, jestem nawet pozytywnie zaskoczona długością życia i raczej brakiem chorób. Może więc sprawdza się zasada "jak się dba tak się ma". Oczywiście choroba może się zdarzyć przy najlepszej dbałości ale generalnie z tego co widzę, ze zdrowiem tej rasy, nie jest źle. Pozdrawiam wszystkie czworonogi i ich właścicieli.
Fazzy39
Posty: 2
Rejestracja: 16 grudnia 2021, 11:18

16 grudnia 2021, 21:22

Witam
Mam pytanie czy któraś z tych karm będzie odpowiednia dla Bernenczyka 15 tygodni czy lepiej kupić coś innego
- Tropidog JUNIOR LARG Premium
-Purina DOG CHOW Large Breed Puppy
Czy lepiej Bosh ,Brit lub Fitmin
maczek1
Posty: 72
Rejestracja: 02 czerwca 2021, 07:47

17 grudnia 2021, 19:46

Fazzy39 pisze:
16 grudnia 2021, 21:22
Witam
Mam pytanie czy któraś z tych karm będzie odpowiednia dla Bernenczyka 15 tygodni czy lepiej kupić coś innego
- Tropidog JUNIOR LARG Premium
-Purina DOG CHOW Large Breed Puppy
Czy lepiej Bosh ,Brit lub Fitmin
Ja bym się zastanowił nad Puriną. To są karmy o dobrym składzie i są dość przystępne cenowo w porównaniu do innych z wyższych półek.
A na jakiej karmie jest teraz piesek?
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

17 grudnia 2021, 20:01

Witaj! ;)
W naszym sklepie doskonale wiemy, jak ważne jest żywienie naszych podopiecznych. Dlatego stale poszerzamy i modyfikujemy asortyment, tak aby każdy właściciel i jego pies mogli znaleźć produkty idealne dla siebie!
Jeśli szukasz idealnej karmy dla młodego Berneńczyka musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na skład (głównie białko i witaminy), które będą odpowiedzialne za prawidłowy rozwój psa.

Odwiedź nasz sklep:

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/pol_m_Karma-dla-psa_Sucha-karma-dla-psa-29930.html?filter_traits[34669]=35533&filter_traits[34673]=34708
Znajdziesz w nim szeroki wybór propozycji karm, które z pewnością przypadną Ci do gustu!

Zapraszamy do naszego sklepu.
KrakVet.pl
dragon1
Posty: 30
Rejestracja: 10 listopada 2021, 12:01

17 grudnia 2021, 20:03

ja co prawda mam owczarka niemieckiego, ale to też jedna z dużych ras. I podaję mu karmę BRIT z wołowiną i dynią. Może u was też się sprawdzi

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-25579--BRIT-Fresh-Beef-Pumpkin-Puppy-Large-Growth-Joints-sucha-karma-z-wolowina-i-dynia-dla-szczeniat-ras-duzych-2-5-kg.html
lek. wet. Karolina Miechowska
Posty: 315
Rejestracja: 16 września 2020, 10:58

22 grudnia 2021, 12:51

Dzień dobry,

Z karm które Pani wymieniła najlepsza będzie z Brita ale z linii care ewentualnie fitmin.

Pozdrawiam, lek. wet. Karolina Miechowska
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

08 czerwca 2022, 19:34

Witaj! :)
Pojawienie się szczeniaka w domu to bardzo ważny moment. Dlatego dobrze się do niego przygotować. Jeśli szukasz cennego źródła wiedzy, które pomoże Ci rozwiązać wiele wątpliwości koniecznie zajrzyj na naszego bloga. W nim znajdziesz skarbnicę wiedzy, która pozwoli Ci prawidłowo zaopiekować się małymi szczeniakami.
https://www.krakvet.pl/artykuly/szczeni ... -wiedziec/

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość