Batony Rafi i inne od "Doliny Noteci"

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Seiti
Posty: 3112
Rejestracja: 03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja: Łódź

14 lutego 2013, 22:17

Kurczaki pozyskujecie od jakiegoś gospodarza, który chowa sobie kurki tak dla siebie czy hoduje je do ubojni? Wymagacie papierku dotyczącego badań/szczepień takich kurek?

Do wieprzowiny nie mam nic, im tłustsza tym lepsza. Kości osobiście trzymam i patrzę jak są gryzione (nie polecam jak pies pilnuje zasobów przed człowiekiem) niejadalne zabieram i wyrzucam. Mam gdzieś jak tuczą, o to by mi chodziło, ale niestety takiego efektu nie zauważyłam, jak chude były tak są (jedna po sterylce)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty: 4455
Rejestracja: 27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja: Warszawa

15 lutego 2013, 08:50

Ja pytałem tylko o wieprzowinę :)
karmiciel psa

12 sierpnia 2013, 13:46

ludzie to jest jakieś gówno dzisiaj mi się trafiła znów śmierdząca właśnie zrobiłem w sklepie burdel i zaraz dzwonię do sanepidu i TVNu. nie polecam tej karmy i sam jej nie kupię więcej pewnie robiona z padliny
Gość

12 sierpnia 2013, 13:54

karmiciel psa pisze:ludzie to jest jakieś gówno dzisiaj mi się trafiła znów śmierdząca właśnie zrobiłem w sklepie burdel i zaraz dzwonię do sanepidu i TVNu. nie polecam tej karmy i sam jej nie kupię więcej pewnie robiona z padliny
Już sama cena mówi sama za siebie ! na co więc można liczyć ? chyba na naiwnego konsumenta
malwina44
Posty: 30
Rejestracja: 31 grudnia 2015, 13:20

06 maja 2016, 09:22

a jakie smaki Doliny Noteci podajecie swoim pupilom?
Michallo
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2016, 14:29

26 maja 2016, 21:25

Mój to jest wszystkożerca. Zwłaszcza naszych domowych obiadków :)
Malgorzata 66

27 stycznia 2017, 13:01

Niestety nie sa to najlepsze produkty, sklad na puszkach i batonach jest bardzo lakoniczny, niewiadomo co tak naprawde tam w srodku tkwi. Podawalam swoim psom przez pewien czas i batony i puszki na zmiane i po jakims czasie zaoobserwowalam niepokojace objawy, Obu psom zaczela bardzo wychodzic siersc i drapaly sie straszliwie. Poszlam do lekarza , ktory przebadal zwierzeta i dal krew do analizy i co sie okazalo?? niestety zle jakosciowo karmy w ktorych stwierdzono nie wywazone skladniki odzycze , poporostu zla jakosc. kosztowalo mnie to sporo kasy ale psy dzieki Bogu udalo sie wyleczyc, Zmieniłam karme na inna i nie mam juz zadnego problemu... Przypadek???? raczej nie
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

13 września 2022, 14:32

Witaj,
w ofercie naszego sklepu znajdziesz szereg produktów, które są dedykowane zwierzętom na różnych etapach rozwojowych lub z różnymi problemami. Dobrze jest zastanowić się, jaka karma będzie najlepsza dla Twojego podopiecznego. Jedną z godnych uwag firm jest Dolina Noteci. To karmy lubiane i doceniane przez naszych zaufanych Klientów i ich podopiecznych.
Zajrzyj na naszego bloga, gdzie dowiesz się więcej na temat składu i opinii Doliny Noteci.
https://www.krakvet.pl/artykuly/dolina-noteci-premium/

KrakVet.pl
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość