Sucha karma na sierść u ragdolla

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

buttercup
Posty: 1
Rejestracja: 06 lutego 2021, 10:33

06 lutego 2021, 10:43

Hej hej!
Czy macie suche karmy, które polecalibyście pod kątem pozytywnego wpływu na sierść u kota? Próbowałam Porta 21 i Taste Of The Wild. Pierwszego kot nie tolerował zbyt dobrze, drugie ok, powoli męczymy pakę, ale mu niezbyt smakuje, więc szukam czegoś nowego do przetestowania. Zastanawiałam się nad Bozitą albo Husse, ale bardzo chętnie rozważę wszelakie propozycje.
Z góry dzięki!
KrakVet.pl
Posty: 551
Rejestracja: 16 grudnia 2020, 13:31

08 lutego 2021, 10:17

buttercup pisze:
06 lutego 2021, 10:43
Hej hej!
Czy macie suche karmy, które polecalibyście pod kątem pozytywnego wpływu na sierść u kota? Próbowałam Porta 21 i Taste Of The Wild. Pierwszego kot nie tolerował zbyt dobrze, drugie ok, powoli męczymy pakę, ale mu niezbyt smakuje, więc szukam czegoś nowego do przetestowania. Zastanawiałam się nad Bozitą albo Husse, ale bardzo chętnie rozważę wszelakie propozycje.
Z góry dzięki!
Cześć!
W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór karm dla kotów. Nasi Klienci bez wątpienia pokochali naszą nowość - Dolinę Noteci dla kota. Wspaniały skład, duża zawartość mięsa i składników odżywczych sprawią, że Twój kot również ją pokocha.
Zaletą karm Dolina Noteci jest to, że wspierają nie tylko prawidłowe funkcjonowanie zwierząt, ale również doskonale wpływają na kondycję sierści i skóry.

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-chy-27492-DOLINA-NOTECI-Premium-Sterilised-danie-dla-kota-MIX-SMAKOW-20x85g.html
Dzięki temu zestawowi posiłki Twojego kota będą zarówno smaczne, jak i zdrowe!

Zapraszamy do naszego sklepu!
KrakVet.pl
Lavender-13
Posty: 3
Rejestracja: 13 lutego 2021, 18:34

13 lutego 2021, 18:49

buttercup pisze:
06 lutego 2021, 10:43
Hej hej!
Czy macie suche karmy, które polecalibyście pod kątem pozytywnego wpływu na sierść u kota? Próbowałam Porta 21 i Taste Of The Wild. Pierwszego kot nie tolerował zbyt dobrze, drugie ok, powoli męczymy pakę, ale mu niezbyt smakuje, więc szukam czegoś nowego do przetestowania. Zastanawiałam się nad Bozitą albo Husse, ale bardzo chętnie rozważę wszelakie propozycje.
Z góry dzięki!

Mój kot uwielbia karmę (suchą) Purina ONE :D :D :D :D Po pewnym czasie zauważyliśmy że jego sierść jest w lepszym stanie (błyszczy się ) zdecydowanie polecam :D :D :D :D
niaiu
Posty: 111
Rejestracja: 12 stycznia 2021, 09:51

15 lutego 2021, 09:46

Ja daje mojemu sierściuchowi mokrą Dolinę Noteci. Najbardziej lubi tę z łososiem. :D Je za każdym razem ze smakiem i odkąd ją dostaje poprawiła mu się kondycja sierści. Jest miękka i błyszcząca. Wypróbuj
orwell1
Posty: 96
Rejestracja: 13 stycznia 2021, 09:21

18 lutego 2021, 08:21

U nas też świetnie sprawdza się mokra karma z Doliny Noteci! Kot zajada ze smakiem, nie zostawia resztek w misce (a wcześniej niestety miał z tym problem), a w dodatku wiem że karma dostarccza mu wszystkich istotnych składników mineralnych. Jego sierść też się poprawiła odkąd podaję Dolinę Noteci :D
joannanawrot
Posty: 20
Rejestracja: 31 stycznia 2022, 08:26

31 stycznia 2022, 08:29

Polecam karmę ze strony empireshop.pl, przetestowana na moim piesku.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość