Royal Canin kitten36-problem

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

K@rOLcI@
Posty: 884
Rejestracja: 08 lipca 2011, 14:08

26 października 2011, 09:05

no ale moje koty akurat miały robaki i te 2 podstawowe szczepnienia dostana i odrobaczania - moge najwyzej po roku sie zastanawiac na kontynuacja.
Z drugiej strony fajny wet: przyniosa kota z rana do szycia - ale "po co" samo sie zagoi.
Larwy robakow to ty to domu na butach przynosisz.
Pocą to sie nogi nocą - możesz mu to ode mnie przekazać jak będziesz na wizycie i Ci powie "po co"
MonikaMroz
Posty: 737
Rejestracja: 27 lipca 2011, 12:47
Lokalizacja: Kutno

26 października 2011, 18:59

Zgadzam się z Karolą. Co to za wet Biedrona że Ci nie każe szczepić, odrobaczać ??? Masakra. Robisz to tez m.in. dla własnego dobra. A nawet jak kot nie wychodzi to co. Nigdy okien nie otwierasz??? Zawsze jakieś bakterie przynosisz z dworu. No i larwy robali na butach tez możesz przynieść tak jak Karolina napisała. Ja tam już szczepiłam dwa podstawowe razy, a za rok to nawet na chlamydie chce zaszczepić żebym była bezpieczna.
biedronka87
Posty: 333
Rejestracja: 22 lipca 2011, 15:04

03 listopada 2011, 14:42

to może skuszę się na odrobaczanie :mrgreen: ale wiecie co jeśli przynoszę te bakterie czy inne paskudztwa do domu to i tak to będzie miało miejsce nadal.Koty można zaszczepić/odrobaczyć ale my i tak nie jesteśmy i nie będziemy zabezpieczeni :wink: Kocur do tej pory miał wszystkie,kotka miała jedno szczepienie te początkowe
Kiedyś przed ciążą dowiedziałam się,że miałam toksoplazmoze :wink: -nie mając kota,a mięsa raczej jemy dogotowane od zawsze

Karola co do karmy,ja zamawiałam na krakvecie brit,ale teraz załatwiłam sobie w zoologicznym,że będą mi sprowadzać,więc jak coś kupujesz przez neta z jedzenia to zapytaj o to w sklepie,poproś a może Ci sprowadzą :wink:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość