POMOCY! Moja kotka ma bardzo złe wyniki.

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

pat.abucewicz
Posty: 1
Rejestracja: 03 września 2018, 09:13

03 września 2018, 09:28

Szukam pomocy tutaj bo już nie wiem co mam robić. Mam 4 miesięczną kotkę rasy brytyjskiej. Wzięłam ją kiedy skończyła 8 tygodni i od tego czasu nie chce jeść nic oprócz surowego mięsa (głównie piersi z kurczaka ale podawałam jej też wołowinę, wieprzowinę i indyka podrobów nie chciała jeść). Moja Pani weterynarz stwierdziła że to bardzo dobrze bo nie będzie miała problemów zdrowotnych jednak w środę 29.08.18 malutka zaczęła się trząść i tak jakby zaczęła jej drętwieć łapka. Oczywiście poszłam z nią od razu do weta ten zrobił badani krwi i okazało się że moja kociczka ma bardzo złe wyniki. Ma bardzo podwyższony poziom fosforu i mocznika i bardzo niski poziom wapnia. Był to inny weterynarz niż ten do którego chodzę bo "mój" nie był dostępny i on stwierdził że to wina diety kota i trzeba jej diametralnie ją zmienić. Polecił karmę dla kotów z problemami nerkowymi RENTAL problem polega na tym, że moja kicia nie chce jeść żadnej karmy ani suchej ani mokrej. Próbuję metodami opisanymi w internecie i nic. Strasznie się o nią martwię a na moje pytanie co jej podawać weterynarz odpowiedział "nie wiem". Proszę o jakiekolwiek wskazówki bo bardzo się o nią martwię. Z góry dziękuję za pomoc.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość