PERFECT FIT

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
kociaczek250
Posty: 77
Rejestracja: 05 czerwca 2007, 19:29
Kontakt:

12 lipca 2007, 16:59

To nowa karma, reklamowana przez lipcowe numery "KOTA" i "Kocich spraw". Czy ktoś już jej próbował (oczywiście, w sensie: kupował dla kota :lol: )? Nie wiem, czy warto ją podawać kotu.
Gość

22 lipca 2007, 21:30

Moje kotki od miesiąca bardzo chętnie podjadają tę karmę. Dostają in-home, active i sensitive.
Sama jestem zaskoczona przepięknym zapachem tej karmy, który jest niemal identyczny jak royal-exigent.
Także polecam.Moje koty zajadają się nią. Tylko ceny w internecie 8,5 za 190 g??? U nas we Wrocławiu ta karma i ta pojemność kosztuje 2.59 w promocji, a bez promocji 3.49.
Powiedziałabym, że jest jakości royala.
Awatar użytkownika
kociaczek250
Posty: 77
Rejestracja: 05 czerwca 2007, 19:29
Kontakt:

22 lipca 2007, 22:10

Anonymous pisze:Sama jestem zaskoczona przepięknym zapachem tej karmy, który jest niemal identyczny jak royal-exigent.
Fakt, ładnie pachnie, choć w pierwszej saszetce nie spodobała mi się galaretka. Była jakaś dziwaczna, rozlazła. Kotu średnio smakowała.
Anonymous pisze:Także polecam.Moje koty zajadają się nią. Tylko ceny w internecie 8,5 za 190 g??? U nas we Wrocławiu ta karma i ta pojemność kosztuje 2.59 w promocji, a bez promocji 3.49.
U nas saszetka kosztuje 1,79, a paczka suchego 190 g tak jak u ciebie, a przynajmniej coś koło tego.
Anonymous pisze:Powiedziałabym, że jest jakości royala.
Wiesz, trudno tak szybko porównywać nową karmę ze starszą bardzo dobrej jakości. Czas pokaże - zobaczymy, czy inni właściciele i ich koty tez będą zadowoleni tak jak ty i twoje.
Gość-Iza

23 lipca 2007, 08:55

Sądząc z opisu na opakowaniu, karma zawiera średnie ilości mięsa, ale i tak jest zdecydowanie lepsza od Whiskasa i KiteKata. Faktycznie ładnie pachnie, a moje kociaki dość chętnie ją jedzą.
Awatar użytkownika
Gusti
Posty: 7
Rejestracja: 22 maja 2007, 19:02

23 lipca 2007, 15:46

ja kupiłam jedna saszetkę juniora (100g ok. 2.40zl) na sprobowanie. i mój kocurek wylizał tylko galaretkę reszty nie ruszył. zresztą dla mnie ta karma wygląda jak malutkie kawałeczki gąbki dlatego nie dziwie sie ze jej nie zjadł. po wylizaniu galaretki, która pachnie dość ładnie karma ta stała sie prawie bezzapachowa. :D
Awatar użytkownika
kociaczek250
Posty: 77
Rejestracja: 05 czerwca 2007, 19:29
Kontakt:

24 lipca 2007, 15:14

Faktycznie, zdziwiło mnie, że karma jest w takich równiutkich prostokącikach. Wyszło na to, ze sama galaretka pachnie - potem karma naprawde wygląda (i pachnie) jak gabka - czyli w ogóle. Mój kiciuś wylizał tylko galaretkę, a resztę skubnął i zostawił. Co do suchej karmy - kot chętnie ją je. Nie wiem, co o niej myśleć, ale wolę być ostrożna. Nigdy nic ni wiadomo z nową karmą.
Iza-Erin
Posty: 1556
Rejestracja: 23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja: Stolica Podlasia :)
Kontakt:

25 lipca 2007, 07:56

Ja suchą kupuję droższą i czasami opakowanie np. Perfect Fit i dodaję po trochu. Ale ogólnie lepsza karma stanowi zdecydowaną przewagę.
Awatar użytkownika
angelus222
Posty: 36
Rejestracja: 24 lipca 2007, 04:04
Lokalizacja: Warszawa

29 lipca 2007, 20:08

Dziś kupiłam jedną saszetke Junior tej karmy. I zobacze jak to będzie wyglądać jak dam swoim kociętą :) I czy będą to jadły :wink:
Awatar użytkownika
angelus222
Posty: 36
Rejestracja: 24 lipca 2007, 04:04
Lokalizacja: Warszawa

01 sierpnia 2007, 02:17

Hmm... dałam moim kiciom seszetke i musze przynać że całkiem nie zle to wygląda i ładnie pachnie a futerka zjadły wszystko :) ale fakt najpierw wylizały samą galaretke to potem wyglądało to mięsko jak gąbka :P
Od czasu do czasu może im dam :) Ale wole zostać przy tych sprawdzonych jedzonkach :) :wink:
Iza-Erin
Posty: 1556
Rejestracja: 23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja: Stolica Podlasia :)
Kontakt:

01 sierpnia 2007, 07:39

Ja z Perfect Fita kupuję chrupki - kociaki chętnie je jedzą, zwłaszcza mniejszy.
Alex123321

28 sierpnia 2007, 22:52

Ja dzisiaj w E. L'eclercu. kupiłam mojemu kotu tą karmę. 2 saszetki, na spróbowanie. In - Home i Sensitive. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tymi karmami, do tej pory karmiłam kotka suchymi karmami z Royal Canin. Poza tym mój kot ma nadwagę, więc bardzo ostrożnie podchodzę do nowych karm. Miśkowi bardzo smakowała, wylizał do ostatniego okruszka i wciąż prosi o więcej. Patrząc na skład karma ta wydaje się lepsza od Whiskasa czy Kitcata. Jaka jest w rzeczywistości okaże się po dłuższym stosowaniu. Nie jestem zwolenniczką kupowania kociego jedzenia w supermarketach, ale dziś się skusiłam. Zobaczymy co z tego wyniknie. Kot w każdym razie przyjął tą karmę z dużą aprobatą.
Iza-Erin
Posty: 1556
Rejestracja: 23 lipca 2007, 19:42
Lokalizacja: Stolica Podlasia :)
Kontakt:

29 sierpnia 2007, 09:15

Jeżeli spojrzy się na skład, Perfect Fit z całą pewnością jest lepszy od Whiskasa, KiteKata i Friskies'a. Ma też o wiele ładniejszy zapach. Tyle tylko, że zawiera bardzo dużo białka - ponad 40%. Dlatego moje kociaki bedą teraz dostawać tę karmę raz na jakiś czas.
Ardhara
Posty: 1
Rejestracja: 26 września 2007, 19:15

26 września 2007, 19:27

witam

moje kociątko tez dostało tą karme - niestety narazie niepowodzenie ale tłumacze to faktem iz jest to przybłędka mająca 3 miesiące i nie wie co to jest ( znaleziona na wsi )

zapach ładny - ładniejszy od innych
-Anula-
Posty: 3
Rejestracja: 29 czerwca 2007, 14:11

27 września 2007, 11:55

Mam w domu niejadka.
Mało co mu smakuje.
Kupiłam na próbę saszetki PF - po 1 każdego rodzaju.
Bardzo smakowały mu PF Sensitive, inne nie.
Rzeczywiście, bardzo ładnie pachną (konsystencją przypominają mi saszetki np. urinary RC).
Sprawdziłam, co w nich jest:
http://www.perfectfit.pl/PerfectFit/pl- ... edient.htm
Wygląda to nieźle.
Niestety w pobliskim markecie są rozchwytywane i rzadko na nie trafiam.
Kosztują po ok. 2,20zł/saszetka.
Suchego jeszcze nie próbowalismy, bo mamy zapasy suchego RC.
elza
Posty: 135
Rejestracja: 06 listopada 2007, 13:51
Lokalizacja: Kraków

21 listopada 2007, 17:47

Moja kocica schrupałam ze smakiem.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość