pazury

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

NattyG
Posty: 6
Rejestracja: 23 listopada 2004, 17:53
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

23 listopada 2004, 18:32

wiem, pytanie banalne
ale moja jedna z kocic absolutnie nie daje sobie obciąc pazurów
wyjazd do weta jest dla niej koszmarnym stresem
ja sama nie daje rady, z pomoca drugiej osoby równiez , ona jest zbyt silna

czy powinanm ja stresowac i obcinac u weta i jak czesto mam to robic
czy dac jej spokój
kotka jest niewychodzaca wiec drapie tylko drapak
Awatar użytkownika
majkelos
Posty: 3
Rejestracja: 22 listopada 2004, 18:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

23 listopada 2004, 20:19

Witaj,
skoro nie niszczy mebli to po co w ogole obcinac? Stresujesz kota, a i o pomylke latwo gdy kot szarpie sie. Jakby obcinanie bylo konieczne to sprobuj zawinac ja w recznik.
Pozdrawiam
matylda

23 listopada 2004, 21:00

takie pytanie tutaj? :shock: właściwie możesz przeprowadzić na ten temat ankietę i sprawdzić ile osób na 100 odpowie a)"tak jeździj do weta" b) "nie obcinaj pazurów" :roll:
absorbujesz nie potrzebnie czas takimi błahostkami :roll:
Awatar użytkownika
majkelos
Posty: 3
Rejestracja: 22 listopada 2004, 18:17
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

23 listopada 2004, 21:14

To jest forum, kto pyta nie bladzi :P
Od moderowania jest moderator :P
Twoj list jest takze OT :P
Pozdrawiam, majkelos
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

24 listopada 2004, 09:15

jeśli zwierze nic nie niszczy i nie atakuje ludzi to zdecydowanie zostawić pazury w spokoju
NattyG
Posty: 6
Rejestracja: 23 listopada 2004, 17:53
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

24 listopada 2004, 11:05

majkelos pisze:Witaj,
skoro nie niszczy mebli to po co w ogole obcinac? Stresujesz kota, a i o pomylke latwo gdy kot szarpie sie. Jakby obcinanie bylo konieczne to sprobuj zawinac ja w recznik.
Pozdrawiam
mebli nie niszczy :wink: , ale czesto haczy pazurami o np posciel, ubrania i wtedy sie denerwuje(ona) , jak ja próbuje odhaczyc to sie irytuje i mnie gryzie i martwie sie zeby sobie przy tych szarpaninach krzywdy nie zrobiła , a tak to dla mnie moze miec sobie długie :D , o pomyłke łatwo wiec po kilku próbach obciecia zrezygnowałam , recznikiem zawijałam tez ale ona jest zbyt silna nie da rady :wink:

matylda pisze:takie pytanie tutaj? :shock: właściwie możesz przeprowadzić na ten temat ankietę i sprawdzić ile osób na 100 odpowie a)"tak jeździj do weta" b) "nie obcinaj pazurów" :roll:
absorbujesz nie potrzebnie czas takimi błahostkami :roll:
napisłam ze wiem ze pytanie jest błahe , ale zawsze mozna chyba zapytac , prawda?
dla mnie akurat ta kwestia jest istotna

jarek pisze:jeśli zwierze nic nie niszczy i nie atakuje ludzi to zdecydowanie zostawić pazury w spokoju
dziekuje za odpowiedz, tez miałam takie odczucia zeby jej dac raczej swiety spokój , zwłaszcza ze to kotka po duzych przejsciach
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość