Która karma lepsza???

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

krysia79
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2021, 13:38

20 maja 2021, 13:47

Od niedawna zmieniłam mojemu kotu karmę na Purina One Bifensis suchą i mokrą. Muszę powiedzieć, że od pierwszego spróbowania kotu bardzo smakuje ta karma i sucha, i saszetki. Fajnie, że są 3 smaki karmy mokrej, można trafić w gust kota. :P Co do samej karmy, to jej skład jest taki, jak w innych karmach Purina, czyli jest to karma zbożowa, ale mojemu kotu nie smakowały karmy bezzbożowe, gdy kiedyś próbowałam go przestawić na takie właśnie jedzenie. Widzę, że kot je ze smakiem tę karmę. Saszetki wcina aż miło patrzeć, a zwykle przy saszetkach kot najpierw wylizywał sosik, a kawałki karmy zostawiał i potem to wysychało w misce. A tutaj widzę, że mu naprawdę smakuje, bo zjada całą saszetkę na jeden raz. Ogólnie, karma jest z tych łatwo dostępnych w sklepach (widziałam w dyskoncie z owadem i w markecie na "K"), więc nie ma problemu z zakupem, a kot jest zadowolony i ja też, bo przynajmniej jedzenie sie nie marnuje (a co za tym idzie, pieniądze są dobrze wydane). :D
kiad
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2021, 13:05

22 maja 2021, 13:06

Polecam Purina ONE
Pełnowartościowa karma, która odpowiada moim 3 kotkom. Wszystkie smaki zajadają ze smakiem, zarówno i mokrą i suchą. Pychota! I zapach bardzo przyjemny. Sierść kotków wyraźnie uległa poprawie. Świetnie działa na układ pokarmowy i moczowy.
renng
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2021, 18:03

22 maja 2021, 18:06

Miau, jestem Lucyna i jestem czteroletnią tricolorką. Moja Pani adoptowała mnie po tym jak zostałam potrącona przez auto i straciłam tylną łapkę. W moim nowym domku bardzo dbają o mnie, tylko nie zawsze jedzenie mi smakuje. Te różne suche karmy, które Pani testowała są okropne.... Ale kiedy spróbowałam pierwszy raz Purina One Cat od razu mi posmakowała. Sucha karma jest przepyszna i zdrowa. Wyjadam wszystko co do okruszka mrrrrr a mokre saszetki to niebo w pysku. Purina One Cat dostosowana jest do potrzeb każdego kota i od naszych właścicieli zależy jaki rodzaj karmy wybrać. Bogata w wysoko przyswajalne składniki odżywcze sprawia, że moja sierść lśni, mam dużo więcej energii i ochoty na psoty. Gorąco polecam... To byłam Ja, Lulu miau 😊
kittykoteq
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:34

23 maja 2021, 19:37

Szczęśliwy i zdrowy kot to szczęśliwy właściciel. A szczęśliwy kot to pojedzony kot i wie o tym każdy posiadacz tego futrzastego stworzenia. Jak to szło? ,,Zaśpiewam Ci najsmutniejszą pieśń na świecie, nic nie jadłem od 20 minut?’’ Tak też jest w przypadku mojego kota, jak jest głodny to będzie wyśpiewywał arie których nie powstydziłaby się przedstawić Opera Narodowa. Jednak jego głodu nie można zaspokoić od tak byle czym. Nie każda karma mu spasuje. Przetestowaliśmy już w sumie nieskończoną ilość suchych karm. Okazało się że dopiero purina one to strzał w 10. Kot ją je więc nie miauczy i jest szczęśliwy. A ja jestem szczęśliwa, bo mam w domu zdrowego kota. Dzięki karmie purina one sterilcat mój kot nie tyje tak jak po innych karmach. Dodatkowo po prostu wygląda na zdrowego kota co można zauważyć po stanie jego zębów i błyszczącej, grubej sierści. Z łapką na sercu zarówno swoim jak i mojego kota mogę polecić tą karmę.
myszka_1588
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 06:47

25 maja 2021, 06:54

Ja mojego sierściucha karmię karmą purina one opracowana przez lekarzy weterynarii i dietetyków. Purina zawiera wszystkie najważniejsze składniki odżywcze ,których potrzebuje kot. Jest na każdą kieszeń wiec tymbardziej polecam!
komercya
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 08:22

25 maja 2021, 08:26

Aktualnie podaje mojej kocicy PurinaOne Sterilcat. Karma ma porządny skład, smakuje kotu, ładnie pachnie. Na plus na pewno opakowanie, które pomaga utrzymac ja w świeżości do ostatniego chrupka. Kolejny duży plus dostępność oraz zadowolony koci brzuszek!
Justynakkk
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 09:55

25 maja 2021, 09:57

Moje koty bardzo polubiły karmę Purina One Sterilcat, po kilku tygodniach stosowania zauważamy poprawę witalności u kotków, są bardzo energiczne, mają dobra regularność wypróżniania i i poprawiło się trawienie u kotków. O ile mój Brytyjczyk miał lśniącą sierść zawsze i nie widzę tu jakiejś znacznej poprawy to wydaje mi się, że mój "dachowiec" prezentuje się jakoś lepiej, więc karma na pewno im służy. Polecam wszystkim kociarzom karmę Purina One Sterilcat - moje kotki są po sterylizacji i przed podaniem tej karmy mieliśmy właśnie spadek witalności i problemy trawienne.
anna890629
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2021, 20:09

25 maja 2021, 20:20

Ja uważam,że najlepszą karmą jest Purina One Adult. Moje koty ją uwielbiają, po kilkunastu dniach widoczna poprawa w zachowaniu kota - więcej energii do zabawy ale też nastąpiła poprawa w wyglądzie futerka - zrobilo się pięknie lśniące. Oprócz tego zauważyłam,że koty regularniej uczęszczają do kuwety.
Ammon
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021, 15:09

26 maja 2021, 09:08

Moja kotka to weteranka pod względem karm, sprawdziłem już chyba wszystkie, zarówno suche jak i mokre, najlepiej smakuje jej Purina One Adult lub Sterilised. Karma jest dobrze zbilansowana, odpowiednia dla kotów dorosłych, po sterylizacji. Koty dobrze ją tolerują, widać ze smakowo im odpowiada, ma korzystny wpływ na wygląd futerka, oczy jak i zdolność ruchową, kot jest skory do zabaw i ruchu. Polecam
JJanka
Posty: 75
Rejestracja: 21 maja 2021, 07:54

27 maja 2021, 09:23

hmmm jak dla mnie to najlepiej się sprawdza seria Fitmin For Life. A dokladnie ta karma

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-28164-FITMIN-For-Life-Cat-karma-mokra-dla-kota-z-kurczakiem-dla-kociat-415g.html
KOtek ją uwielbia, a ja jestem spokojna, bo ma wspaniały skłąd
selene_1994
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 17:11

28 maja 2021, 17:13

Jestem Filipek i mam 5 lat. Jestem ogromnym łasuchem, ale nie myślcie sobie że zjem byle co. Moja Pani ciągle powtarza, że grymaszę i wybrzydzam, ale ja zwyczajnie dbam o swoje zdrowie i wybieram jedzonko, które pozwoli mi utrzymać piękną figurę. Purina Ona to moja ulubiona karma, bardzo mi smakuje i do tego sprawia, że moje futerko lśni. Pani twierdzi, że musi mnie odciągać od miseczki. Nie powiem, że czasem nie skubnę trochę więcej, ale w końcu kochanego ciałka nigdy za wiele :)
katarzyna.gamracy
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2021, 22:42

28 maja 2021, 22:44

Gdy moja Pani Purinę One mi podała
Od razu ta karma mi posmakowała.
Pani mówi, że dobry skład ją cechuje
A ja z daleką ją wywąchuję
Już dam jej zapach jest obiecujący
I tak bardzo mnie kuszący.
Lubię też to, że karma jest taka drobniutka
Nie muszę się męczyć z gryzieniem - jest delikatniutka.
Dzięki Purinie One energii mi przybyło
Co moją Panią bardzo ucieszyło
Moja sierść stała się gładka i błyszcząca
Według mnie jest po prostu zachwycająca.
Kicia
karolina.ners@gmail.com
Posty: 1
Rejestracja: 22 czerwca 2021, 11:24

22 czerwca 2021, 11:26

Najlepsza karma to purina one. Wspomaga trawienie, sierść, wzmacnia organizm. Smakuje kotu.
oneklonek
Posty: 18
Rejestracja: 09 czerwca 2021, 07:52

23 czerwca 2021, 08:50

A czy ktoś z Was próbował tej karmy:

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-28165-FITMIN-For-Life-Cat-karma-mokra-dla-kota-z-wolowina-415g.html
ZAstanawiam się nad zakupem, ale może macie jakieś opinie o FITMIN For Life Cat karma mokra dla kota z wołowiną?
iz4a
Posty: 137
Rejestracja: 04 września 2020, 11:19

09 lipca 2021, 10:06

oneklonek pisze:
23 czerwca 2021, 08:50
A czy ktoś z Was próbował tej karmy:

Kod: Zaznacz cały

https://www.krakvet.pl/product-pol-28165-FITMIN-For-Life-Cat-karma-mokra-dla-kota-z-wolowina-415g.html
ZAstanawiam się nad zakupem, ale może macie jakieś opinie o FITMIN For Life Cat karma mokra dla kota z wołowiną?

my podajemy ją naszemu kotkowi. Bardzo jest zadowolony :D smaczna i bardzo dobra!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość