kot nie robi kupki od dwóch dni

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy: Robert A., Jarek

ix12

07 października 2005, 22:15

a dziś jest troche mało ozywiony, rozumiem, że ma to jakiś związek, o czym to może świadczyc?Jakimi metodami sprawdzic u kota czy nie ma klopotow z ukladem trawiennym, tym bardziej ze do tej pory mial luzne kupki, w tym dwa razyz ałatwił się z krwią, ale wczorajsza wizyta i przedwczorajsza wizyta pokazała, że nie ta karma co trzeba, czy rzeczywiscie poprzestac na tym? moze to cos powazniejszego?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

07 października 2005, 23:35

musisz troszeczkę składniej zadawać pytania bo trzeba się domyślać o co Ci chodzi w pytaniu. Obstrukcje wykryje w badaniu każdy lekarz, inne badania są bardziej złożone od badań krwi, usg, rtg, rtg kontrastowe, gastroskopie itp. Te metody służą do wykrycia kłopotów z samym przewodem pokarmowym.
wea89

01 października 2018, 20:16

Moja kotka nie robi kupki od 2 dni( ostatnia w sobotę rano). Poza tym pije, je i zachowuje sie normalnie. W sobotę zmienilismy jej kuwete na większą, w nd bylo u nas małe dziecko( w odwiedzinach, na co dzień dzieci nie ma). Kicia ma tendencję do zapalen wątroby ,( choć wtedy nie je i jest osowiala), ale jest na suchej karmie wetrynaryjnej hepatic+ dostaje 1/4 puszki "dolina noteci"2x dziennie ( to ostatnie wstrzymane od soboty wieczór). Czy mogę jej jakoś pomóc czy biegiem do weta?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty: 13055
Rejestracja: 29 września 2004, 14:43
Kontakt:

15 października 2018, 09:53

pokarz kota lekarzowi.
stopkalucja
Posty: 1
Rejestracja: 01 lutego 2022, 09:39

01 lutego 2022, 09:46

Miałam ten sam przypadek, zmieniłam karmę z marketu na coś porządniejszego. Budżet musiałam zwiększyć ale cóz. Zdrowie kota jest jedną z ważniejszych rzeczy dla mnie. Polecam , mają tam naturalne karmy, bez zbóż, hipoalergiczne i moja Milunia nie ma juz takich problemów :D
Dudkowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 stycznia 2021, 20:58

17 marca 2022, 20:46

Zgadzam się! Rozwiązaniem u mojego pupila również okazała się zmiana pokarmu :)

_______________________
Kocham pisać! Zapraszam na stronę o kobiecych problemach https://stylmamy.pl/
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość